Era rozdaje samochody. Przez 100 dni codziennie jeden

Era rozdaje samochody. Przez 100 dni codziennie jeden

Ruszył wielki konkurs SMS-owy Polskiej Telefonii Cyfrowej

o 100 Mercedesów Benz Klasy C 180 Kompressor od Ery do wygrania w ciągu 100 dni trwania konkursu
o Codziennie do wygrania 2 tys. zł
o Nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników za aktywny udział w konkursie: darmowe utwory MP3 oraz przeboje w ramach usług ,,Granie na Czekanie" oraz ,,Szafa Gra", a dla użytkowników Tak Tak, Mix i Heyah dodatkowo pakiety 20 darmowych minut na rozmowy.


,,100 Mercedesów od Ery" to pierwszy tego typu konkurs dla użytkowników telefonów komórkowych na polskim rynku. Mogą wziąć w nim udział wszyscy abonenci sieci Era, użytkownicy Tak Tak i Mix, a także Heyah, którzy ukończyli 18 lat.

Udział w konkursie należy rozpocząć, wysyłając wiadomość tekstową o treści GRAM na numer 7404 (koszt SMSa to 4,88 zł brutto). W ten sposób od razu gromadzi się 10 punktów. Konkurs składa się z szeregu pytań wielokrotnego wyboru, na które należy udzielić poprawnej odpowiedzi, aby zdobyć punkty. Odpowiedzi na pytania należy wysyłać SMS-em, również na numer 7404. (koszt wiadomości to także 4,88 zł brutto)

Każdy punkt zwiększa szansę wygrania samochodu. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzymuje 10 punktów. Dodatkowe punkty są przyznawane za ukończenie zadań. Zadania oraz przyznawane punkty są przesyłane do graczy w wiadomościach SMS.

Co tydzień 7 zdobywców najwyższej liczby punktów wygrywa samochód. Codziennie uczestnicy konkursu mogą zdobyć również nagrodę finansową, a także - za aktywny udział w konkursie - wybrane propozycje z usług sieci Era (aktywny udział oznacza wysłanie więcej niż jednego SMSa).

Konkurs w sieci Era potrwa do 7 lipca br. czyli przez 100 dni. Wsparty zostanie ogólnopolską kampanią medialną ATL i BTL.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie