Evolve Survivor. Czeski mocarz na półkach Vobisu

Evolve Survivor. Czeski mocarz na półkach Vobisu

Telefon odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy. Vobis proponuje telefon dla aktywnych

Zwykłe telefony często ulegają awariom w sytuacjach kiedy najmniej się tego spodziewamy, a to wypadną z kieszeni w trakcie jazdy na rowerze, zostaną zalane wodą podczas wędrówki w deszczu lub zanieczyszczone kurzem czy piaskiem, który dostając się do środka, niszczy podzespoły. Firma Vobis, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo swoich Klientów, oferuje urządzenie odporne na tego typu zagrożenia.


Evolve GSM Survivor Yellow EDGE to telefon stworzony głównie z myślą o ludziach aktywnych. Jest on całkowicie odporny na uszkodzenia. Potwierdzają to specjalne certyfikaty IP4 oraz IPX4. Obudowa urządzenia zabezpieczona jest gumową powłoką oraz dodatkowo, w celu ochrony przed zniszczeniem spowodowanym na przykład upadkiem, metalową ramą.

Poza standardowym ,,wyposażeniem" każdego telefonu, takim jak wbudowane radio FM i odtwarzacz mp3, posiada również całkowicie unikalne funkcje, m.in.: ciśnieniomierz, termometr, wysokościomierz, a także kompas. W Evolve GSM Survivor Yellow EDGE zainstalowany jest również laserowy wskaźnik i latarka, którą można używać zarówno przy włączonym, jak i wyłączonym telefonie.

Ponadto dzięki ręcznej ładowarce, zapewniającej ładowanie urządzenia w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej, możliwe jest jego użytkowanie podczas długich wypraw.

W sklepach sieci Vobis i Vobis.pl dostępny jest w cenie 999 zł.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
kondi123
85.222.64.* 2009-04-02 17:46
Fajny telefonik jak ktoś no. trenuje skałkę, albo inne ekstremalne :)
2009-03-31 19:22
no w góry jak ulał. W jaskiniach na pewno mi się przyda, na słowacji. Ma latarkę termometr wysokościomierz i nie rozwali się po upadku na skałę. Cena jak ulał wiec chyba skocze do vobisu
marrciin
77.253.18.* 2009-03-31 12:54
Fajny telefon, ale raczej dla płci męskiej niż damskiej. Ma przydatne funkcje, ten kompas przydałby mi się jak w wakacje jeżdżę w góry.