Facebook zapowiada spore zmiany w Messengerze dla iOS i Androida

Facebook zapowiada spore zmiany w Messengerze dla iOS i Androida

Facebook Messenger dla urządzeń z Androidem i iOS od dłuższego czasu nie doczekał się większych zmian wyglądu czy oferowanych funkcji. Inżynierowie pracujący dla Marka Zuckerberga postanowili więc coś z tym zrobić. Na  oficjalnym blogu  poinformowali o rozpoczęciu testów nowej wersji komunikatora dla Androida. Dzisiaj dostęp do niego poprzez Google Play otrzymała niewielka część użytkowników. 
 
 
 
Zawiera ona zupełnie nowy interfejs, który w zdecydowanie większym stopniu przywodzi na myśl styl Holo (ale też iOS 7). Wyraźniej oznaczono też użytkowników korzystających z aplikacji. Do tego możemy dodać do naszego profilu numer telefonu, dzięki czemu za pomocą aplikacji będą mogli skontaktować się z nami osoby mające nasz numer, ale nie będące wśród znajomych na Facebooku. Niestety, przy okazji "wycięto" opcję odbierania i wysyłania SMSów za pomocą programu. 

Gdy tylko w sieci pojawi się plik APK z nową wersją, dodamy tutaj link do niego. Niestety, na razie nie ma informacji na temat podobnej aktualizacji programu w wydaniu dla iOS.
 
Aktualizacja: Plik APK z nową wersją już przedostał się do sieci. Pobrać go możecie  stąd  (link pochodzi z  komentarza  do wpisu w serwisie Android Police) lub  stąd  (mirror utworzony przeze mnie). W razie kłopotów z instalacją odinstalujcie poprzednią wersję i dopiero spróbujcie wgrać nową. Polecam też wyłączyć automatyczną aktualizację Messengera w Google Play, ponieważ wtedy z automatu wgrywana jest stara wersja.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie