FreeM nie tylko dla użytkowników Facebooka

FreeM nie tylko dla użytkowników Facebooka

WARSZAWA, 3 lutego 2011 r. - Firma InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM, poinformowała o rozszerzeniu możliwości uzyskania kart FreeM. Od lutego 2011, by otrzymać kartę FreeM nie trzeba już koniecznie posiadać konta na Facebooku. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.freem.pl i odebrać darmową kartę SIM.

 

,,Wraz z uruchomieniem nowych, mobilnych serwisów internetowych Grupy Gazeta.pl, takich jak: m.gazeta.pl, m.wyborcza.pl, m.wyborcza.biz czy m.plotek.pl postanowiliśmy nie ograniczać abonentów do użytkowników Facebooka." - powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile. ,,Teraz każdy może wejść na stronę www.freem.pl,  poprosić o darmową wysyłkę karty FreeM i cieszyć się nielimitowanym, bezpłatnym Internetem w telefonie, podobnie jak dziesiątki tysięcy osób, które już korzystają z usług naszej telefonii."


Abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, mobilnych serwisów Grupy Gazeta.p,l takich jak m.gazeta.pl, m.wyborcza.pl czy m.plotek.pl, komunikatorów FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace i AIM (AOL) za pośrednictwem multikomunikatora eBuddy oraz innych wybranych portali internetowych w wersjach mobilnych. W ramach bezpłatnego transferu danych użytkownicy mogą też ściągać pocztę elektroniczną.


Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskuje możliwość darmowego korzystania z wybranych serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Komunikacja tekstowa przez komunikatory nie jest limitowana. Usługa jest dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne i SMS-y  podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 14 groszy za SMS.  Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.


# # #

Wszystkie wymienione marki i nazwy produktów są znakami towarowymi poszczególnych właścicieli.
O firmach

InMobile jest wspólnym przedsięwzięciem giełdowej spółki Integer S.A. (m.in. operatora niezależnej usługi pocztowej InPost i Paczkomaty24) oraz technologicznej spółki Moben. FreeM to produkt powstały w nowej strukturze udziałowej i zarządczej, wykorzystujący synergię innowacji technologicznych Mobena oraz rozwiązań logistycznych Integera.

Projekt FreeM realizowany jest poprzez spółkę zależną CP Telecom (CPT), która jest operatorem telekomunikacyjnym wirtualnej telefonii komórkowej świadczącym usługi pod marką FreeM i Carrefour Mova. CPT działa w rozszerzonym modelu MVNO, tzn. korzysta z sieci dostępowej Polkomtel, jednak usługi, system billingowy, CRM, doładowania, oferta i zarządzane są kontrolowane bezpośrednio przez CPT. CP Telecom rozpoczęło komercyjne świadczenie usług 9 kwietnia 2008 roku pod nazwą Carrefour Mova. Obecnie właścicielem Spółki CPT jest InMobile.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie