FreeM udostępnia tanie pakiety SMS-ów

FreeM udostępnia tanie pakiety SMS-ów

WARSZAWA, 9 lutego 2011 r. - Firma InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM, poinformowała o wprowadzeniu pakietu promocyjnych SMS-ów w cenie 1,99 zł za 40 wysłanych wiadomości tekstowych. Cena obowiązuje za SMS-y wysyłane do wszystkich sieci. Aktywacja pakietu następuje po wpisaniu kodu *302*40#.

,,Użytkownicy telefonii FreeM mogą bezpłatnie korzystać z internetowych komunikatorów, zainstalowanych na swoich telefonach, umożliwiających darmowe czaty z innymi użytkownikami usług FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk." - powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile. ,,Dla tych, którzy komunikują się z osobami niemającymi możliwości korzystania z darmowych czatów w innych sieciach przygotowaliśmy pakiet tanich SMS-ów."


O FreeM
Abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, mobilnych serwisów Gazeta.pl, komunikatorów  FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk (za pośrednictwem platformy i aplikacji eBuddy) oraz innych wybranych portali internetowych w wersjach mobilnych. Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskuje możliwość darmowego korzystania z wybranych serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Komunikacja tekstowa przez komunikatory nie jest limitowana. Usługa jest dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie innych stron internetowych niż wymienione wcześniej, podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą w ofercie standardowej (podstawowej) 28 groszy za minutę rozmowy oraz 14 groszy za SMS.  Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

# # #

Wszystkie wymienione marki i nazwy produktów są znakami towarowymi poszczególnych właścicieli.
O firmach

InMobile jest wspólnym przedsięwzięciem giełdowej spółki Integer S.A. (m.in. operatora niezależnej usługi pocztowej InPost i Paczkomaty24) oraz technologicznej spółki Moben. FreeM to produkt powstały w nowej strukturze udziałowej i zarządczej, wykorzystujący synergię innowacji technologicznych Mobena oraz rozwiązań logistycznych Integera.

Projekt FreeM realizowany jest poprzez spółkę zależną CP Telecom (CPT), która jest operatorem telekomunikacyjnym wirtualnej telefonii komórkowej świadczącym usługi pod marką FreeM i Carrefour Mova. CPT działa w rozszerzonym modelu MVNO, tzn. korzysta z sieci dostępowej Polkomtel, jednak usługi, system billingowy, CRM, doładowania, oferta i zarządzane są kontrolowane bezpośrednio przez CPT. CP Telecom rozpoczęło komercyjne świadczenie usług 9 kwietnia 2008 roku pod nazwą Carrefour Mova. Obecnie właścicielem Spółki CPT jest InMobile.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie