Futurystyczny Konftel 300IP. Przełom w telekonferencjach

Futurystyczny Konftel 300IP. Przełom w telekonferencjach

Pierwszy telefon konferencyjny IP z polskim menu zadebiutował właśnie na rynku

Pierwszy telefon konferencyjny IP z polskim menu - Konftel 300IP - przeznaczony do prowadzenia telekonferencji przez IP (SIP) zadebiutował właśnie na naszym rynku.


Urządzenie umożliwia bezpośrednie rejestrowanie rozmów na karcie pamięci SD i odsłuchiwanie ich z telefonu lub przez komputer. Możliwość podłączenia bezprzewodowej słuchawki nagłownej pozwala na swobodne prowadzenie spotkań nawet w znacznym oddaleniu od aparatu.

Zastosowanie w Konftel 300IP funkcji asystenta telekonferencji daje możliwość zapisywania grup rozmówców i automatycznego łączenia się z nimi za pośrednictwem jednego przycisku. Konftel 300IP posiada funkcję zestawiania pięciu połączeń jednocześnie. Urządzenie może w pełni zastąpić bezpośrednie spotkania, co przynosi przedsiębiorstwom oszczędność pieniędzy i czasu.

Nowy produkt firmy Konftel, lidera w produkcji telefonów konferencyjnych, sprawdza się doskonale zarówno w małych pomieszczeniach, jak i dużych salach konferencyjnych dzięki możliwości podłączenia do zewnętrznego nagłośnienia i mikrofonów. Świetną jakość szerokopasmowego dźwięku zapewnia zastosowanie w urządzeniu opatentowanej przez producenta nowatorskiej technologii OmniSound(R) 2.0.

Dodatkową zaletą telefonu jest możliwość internetowej konfiguracji indywidualnych ustawień i zapisywanie kontaktów w książce telefonicznej. Dostęp do osobistego profilu jest możliwy w każdym miejscu, w którym urządzenie zostanie zalogowane.

Konftel 300IP można połączyć z systemem IP PBX lub hostowaną usługą VoIP od operatora. Telefon jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku platform SIP. Urządzenie można zasilać przez sieć Ethernet (PoE).

Producent udostępnia na swojej stronie internetowej oprogramowanie umożliwiające instalowanie w urządzeniu nowych funkcji. Telefon wyróżnia estetyka wykonania i ciekawy design.

Zalety Konftel 300IP

* Szerokopasmowa technologia OmniSound 2.0
* Nagrywanie i odsłuchiwanie spotkań na kartach pamięci SD
* Technologia przesyłu energii PoE umożliwiająca zasilanie przez sieć Ethernet
* Połączenie słuchawek bezprzewodowych
* Zapisywanie osobistych kontaktów i ustawień
* Asystent telekonferencji ułatwiający inicjowanie połączeń wielostronnych
* Możliwość konfiguracji przez internet
* Lista kontaktów
* Opcjonalne podłączenie zewnętrznych mikrofonów i głośników zwiększających zasięg dźwięku
* Oprogramowanie z dodatkowymi nowymi funkcjami dostępne na stronie producenta
* 2 lata gwarancji
telefonia voip, konftel
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie