Gadu-Gadu 17 trafił w dobre ręce. Dobre, bo pomagają dzieciom

Gadu-Gadu 17 trafił w dobre ręce. Dobre, bo pomagają dzieciom

Odpoczne.pl wylicytowało ponad 20 tysięcy złotych dla WOŚP za numer Gadu-Gadu 17

Odpoczne.pl wylicytowało ponad 20 tys. zł dla WOŚP za numer Gadu-Gadu 17, który był jednym z trzech najdroższych ,,przedmiotów" wystawionych na licytacji dla WOŚP w tym roku. Wczoraj po południu odbyło się oficjalne wręczenie numeru specjalnego w siedzibie fundacji w Warszawie.


W tegorocznej licytacji numeru specjalnego GG:17, podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, serwis turystyczny www.Odpoczne.pl wylicytował rekordową kwotę ponad 20 tys. zł. Pieniądze z czwartej już aukcji organizowanej przez firmę GG Network S.A. przeznaczone zostaną na wykrywanie nowotworów u dzieci. Już wkrótce pod numerem GG:17 będzie można uzyskać informacje na temat oferty wycieczek największych touroperatorów w Polsce.

Licytacja za pośrednictwem portalu Allegro zakończyła się 12 stycznia kwotą 20 100 zł - co stanowi 45 proc. więcej w porównaniu do zeszłorocznej aukcji (13 900 zł). Właściciel serwisu Odpoczne.pl, firma YOYO Sp. z o.o., przeznaczy numer GG:17 na dodatkową formę komunikowania się ze swoimi klientami, o szczegółach poinformuje w najbliższym czasie.

- Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wspomóc Wielką Orkiestrę i jej starania na rzecz chorych dzieciaków - przekonuje Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. - To bardzo dobry pomysł na zaangażowanie świata internetu w realne sprawy społeczności - dodaje.

- Numer specjalny GG:17 wylicytowany został w tym roku za rekordową kwotę - dodaje Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network S.A.- gratulujemy firmie YoYo Sp.zo.o, a sami cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dodać naszą małą cegiełkę, jako wkład Gadu-Gadu dla WOŚP i chorych dzieci.

Do Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP na następny rok do użytkowania trafi kolejny numer specjalny, który wylicytowany zostanie podczas XVIII Wielkiego Finału.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie