Galaxy S II LTE i Galaxy Tab 8.9 LTE - oficjalnie

Galaxy S II LTE i Galaxy Tab 8.9 LTE - oficjalnie

 

Samsung oficjalnie zapowiedział swoje dwa nowe produkty - tablet Galaxy Tab 8.9 LTE, oraz smartfon Galaxy S II LTE.

Na oficjalniej, koreańskiej stronie internetowej firmy Samsung - oficjalnie zapowiedziano dwa nowe urządzenia. O jednym z nich, czyli Galaxy S II LTE, pisałem kilka dni temu - wszyscy wtedy myśleli, że Samsung zapowie te urządzenie dopiero 1 września na targach IFA w Berlinie. Samsung najwyraźniej uznał, że skoro smartfon już wyciekł - to nie ma sensu dłużej wszystkich trzymać w niepewności, i lepiej oficjalnie je zapowiedzieć, dzięki temu mamy ciut więcej informacji na jego temat.

Galaxy S II LTE to bardzo mocno zmodyfikowana wersja Galaxy S II, posiadająca 4.5-calowy ekran Super AMOLED Plus o rozdzielczości WVGA, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5GHz, 16GB pamięci wewnętrznej, 8MP kamerę z fleszem LED, oraz drugą kamerę 2MP do rozmów wideo i moduł NFC. Wersja LTE będzie też posiadać większą baterię - bo aż 1850mAh. Co ciekawe - S II LTE, to najprawdopodobniej model I9210 (Celox), o którym pisałem w pierwszej, oraz drugiej połowie sierpnia. Jak możecie zobaczyć na obrazkach - Galaxy S II LTE I9210, został znacznie przemodelowany, jeśli chodzi o wygląd. Według informacji podanych przez Samsunga - tylna klapka w tym modelu nie jest już zrobiona z plastiku, lecz z metalu. Model I9210 do sprzedaży powinien trafić już w grudniu tego roku.

Kolejnym urządzeniem, jakie oficjalnie zapowiedział Samsung - jest tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. Ten tablet to tak naprawdę dobrze znany Galaxy Tab 8.9, tyle, że z podkręconym procesorem (dwurdzeniowy 1.5GHz), oraz łącznością LTE. Obydwa urządzenia powinniśmy zobaczyć "na żywo" na targach IFA 2011 w Berlinie, już na początku września.

oPda
Czytaj także
Polecane galerie