GateSMS - klient bramek SMS w stylu Holo

GateSMS - klient bramek SMS w stylu Holo

Co prawda dzisiaj bramki SMS powoli odchodzą już do lamusa, mimo to ciągle można znaleźć osoby z nich korzystające. Między innymi dlatego, że operatorzy czasem dodają do abonamentu pakiet SMSów w swojej własnej usłudze tego typu. Strony te jednak nie są przystosowane do urządzeń mobilnych, więc dosyć topornie się z nich korzysta na smartfonach czy tabletach. Na szczęście są specjalne aplikacje klienckie do ich obsługi.
 
 
  
 
Jedną z nich jest program GateSMS. Natknąłem się na niego ostatnio przeglądając testowane przeze mnie kiedyś aplikacje służące do korzystania z bramek SMS. Od czasu, gdy ostatni raz z niego korzystałem minęło trochę czasu i okazało się, że autor go spożytkował na przeprojektowanie interfejsu programu i dopasowanie go to stylu Holo. Dzięki temu, GateSMS stał się jedną z ładniejszych polskich aplikacji tego typu.
 
   
 
Oprócz tego, program został przystosowany do zmian w obsłudze SMSów wprowadzonych do Androida 4.4 i może funkcjonować jako domyślna aplikacja obsługująca wiadomości tekstowe w KitKacie. Podstawowa wersja GateSMS jest dostępna w  Google Play  za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie ma jednak innych ograniczeń funkcjonalnych. Edycja Pro pozwalająca ukryć reklamy na stałe kosztuje natomiast 3,99 zł i można ją kupić wewnątrz programu.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie