Gingerbread dla Galaxy Taba

Gingerbread dla Galaxy Taba

Samsung powoli zaczyna aktualizować 7 calowego Galaxy Taba P100 do nowszej wersji systemu Gingerbread 2.3.3. Na razie aktualizacja dostępna jest przez firmowy program Samsunga KIES i  przeznaczona dla jednego kraju - Włoch. Z czasem pojawi się dla innych państw, co nie zmienia faktu, że polityka aktualizacji oprogramowania Samsunga jest nieuzasadniona i niesprawiedliwa dla posiadaczy tych urządzeń z innych krajów.Aktualizacja.

 

Nową wersje systemu można oczywiście ściągnąć i zainstalować ręcznie przez aplikacje Odin. Szczegóły operacji znajdziecie na rożnych forach androidowcyh. Co do samego faktu oficjalnych aktualizacji pozostaje mieć nadzieje, że będą przebiegały trochę szybciej z wydłużonym wsparciem dla poszczególnych produktów - o czym przebąkiwali przedstawiciele firmy na zakończonej wczoraj konferencji Google w US.

 

AKTUALIZACJA:  Według najnowszych danych aktualizację tą mają otrzymać również użytkownicy Taba z Austrii Belgii, Holandii, Luxemburga, Francji, Niemiec, Wegier,  Włoch, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii. Niestety nadal Polska jest nieobecna na tej liście.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie