GLOBAL MOBILE AWARDS 2010 dla HTC Hero

GLOBAL MOBILE AWARDS 2010 dla HTC Hero

Warszawa - 19 lutego 2010 r. - HTC Corporation poinformowała o kolejnym sukcesie HTC i nagrodzie Global Mobile Awards otrzymanej, podczas tegorocznego Mobile World Congress w Barcelonie, dla smartfonu HTC Hero.

 

To już 15-ta edycja konkursu GSM Association na najlepsze produkty oraz usługi rynku telekomunikacyjnego. Jury, złożone z niezależnych przedstawicieli rynku, uznało HTC Hero za najlepszy telefon komórkowy. Hero jako pierwszy telefon z platformą Android, wykorzystujący innowacyjną filozofię HTC Sense, ujął łatwością prostotą obsługi oraz tym, że jest inspirowany potrzebami oraz doświadczeniami mobilnych użytkowników.

Niezwykle efektowny design HTC Hero podkreśla indywidualizm użytkowników. Jego zaokrąglone kształty i charakterystycznie wygięta do góry krawędź obudowy sprawiają, że telefon doskonale leży w dłoni. Smartfon wyróżnia się jasnym, szybko reagującym pojemnościowym wyświetlaczem 3,2 cala, o rozdzielczości HVGA. HTC Hero wykorzystuje teflonową powłokę obudowy, odporną na uszkodzenia, oraz przyjazną w dotyku.

Światowa premiera HTC Hero miała miejsce w czerwcu 2009. Obecnie Hero jest dostępny na większości rynków na całym świecie.

HTC

HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych. Jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych
w dziedzinie urządzeń mobilnych, których motorem jest chęć ulepszania sposobu życia i komunikacji ludzkiej. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie pod symbolem 2498. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie