Google robi gadające buty. Zobacz je [WIDEO]

Google robi gadające buty. Zobacz je

Fot. YouTube.com

Buty, które mówią? I to od giganta z Mountain View. Zagrzeją do treningu, ostrzegą przed nudą, wskażą trasę i ustalą twoją lokalizację.

Google po raz kolejny zaskakuje fanów. Podczas tegorocznego festiwalu South by Southwest w Teksasie zaprezentował swój najnowszy gadżet - mówiące buty. I to bynajmniej nie żart - buty zostały zaopatrzone w czujniki ruchu, głośniki, mikrokomputer, prędkościomierz i Bluetooth, dzięki któremu mogą łączyć się z internetem i na przykład ustalać trasę przebieżki - donosi TechCrunch.

Za ich pomocą można też łączyć się z portalami społecznościowymi i informować znajomych o swojej lokalizacji lub postępach w treningach. Ale uwaga - buty potrafią być też okrutne. Wystarczy, że zasiedzisz się na ławce w parku, żeby usłyszeć od nich wymowne: Ale nuda! Pochwalą za to, kiedy znowu ruszymy się z miejsca.

Buty powstały w ramach projektu Art, Copy, Code, którego celem jest dawanie nowego życia przedmiotom codziennego użytku. Ale nie ma co wypatrywać ich w sklepach - póki co, magiczne buty od Google to tylko ciekawostka.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
jAnGeR
82.177.194.* 2013-03-18 16:40
na disco dla ............................. nieśmiałych :)
2013-03-15 12:47
po co komu takie buty?
2013-03-14 15:37
Musze sobei zakupic takie buty , po cyzm wyjść w nich na jakąś imprezkę, moze nawet jakąś dziewczyne zarwę dzięĸim tym butom!!
Zobacz więcej komentarzy (6)