Google Translate dla iOS i Androida z dużą aktualizacją

Google Translate dla iOS i Androida z dużą aktualizacją

Jedną z ostatnich popularniejszych aplikacji Google dla Androida, które nadal nie doczekały się aktualizacji dodającej styl Material Design jest Tłumacz. Na szczęście firma właśnie  zapowiedziała  rozpoczęcie udostępniania nowej wersji nie tylko dla Androida, ale także dla iOS. W dodatku zawiera ona sporo zmian, nie tylko nowy interfejs.

Nowości najbardziej odczują posiadacze urządzeń z iOS, ponieważ w końcu uzyskali dostęp do kilku opcji dotychczas zarezerwowanych dla użytkowników Androida. Mogą między innymi tłumaczyć na żywo rozmowy głosowe, zapisywać do swojego słownika tłumaczenia (będą dostępne także offline). Niestety nadal brakuje opcji zapisywania całych słowników dla wybranych języków w pamięci urządzenia.

Obie wersje natomiast otrzymały nowy interfejs, możliwość tłumaczenia wyrazów rozpoznanych na obrazie zarejestrowanych przez aparat (niestety polski na razie nie jest obsługiwany w tym wypadku) oraz rozszerzoną listę języków obsługiwanych w trybie konwersacji (tu już polski jest obsługiwany).

Posiadacze urządzeń z iOS mogą już pobierać najnowszą wersję za darmo z  App Store , natomiast użytkownicy Androida muszą uzbroić się w cierpliwość ze względu na proces stopniowego udostępniania w  Google Play  (lub pobrać plik APK z serwisu  APK Mirror ).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie