Gry i multimedia, a BlackBerry PRIV

Gry i multimedia, a BlackBerry PRIV

Dla wszystkich, którzy zastanawiali się czy BlackBerry PRIV spełni ich wymagania dotyczące multimediów- pojawiły się już kolejne materiały z wydajności telefonu w grach, a także przykłady zdjęć i filmów wykonanych 18 MP aparatem nowego smartfona.

Zaczynając od rozrywki- PRIV bez problemu radzi sobie z najpopularniejszymi grami 3D i choć w benchmarku Antutu nie radzi sobie idealnie to każdy kto od czasu do czasu lubi zabić czas przy mobilnej strzelance, czy wyścigach powinien być zadowolony. Na pierwszym filmiku mamy także kolejny pokaz możliwości głośników i choć nie zostały do niczego porównane to sprawiają wrażenie głośnych i wyraźnych, szczególnie jak na telefon komórkowy.

Oprócz tego po raz kolejny możemy zobaczyć aparat PRIV w akcji- szczególnie kamerę i materiał w 4K:

Nawet jeśli nie macie monitora, czy telewizora z ultra-ostrą rozdzielczością zawsze i tak lepiej włączyć jakość 2160p w odtwarzaczu YouTube, gdyż materiał wideo ze względu na wyższy bitrate bedzie znacznie lepiej odwzorowany.

Bardzo ciekawie wypadło także porównanie kamery PRIV z LG V10, czy Note5:

PRIV:

LG V10:

Na koniec wideo kręcone w środku nocy- pokazuje możliwości trybu low-light z bardzo fajnym ręcznym nastawieniem doświetlenia:

Oczywiście powyższe materiały pozostawiam do własnej interpretacji, ale warto pamiętać, że szczególnie zdjęcia mają charakter głównie poglądowy i nie stanowią profesjonalnego porównania, ani z pewnością nie prezentują pełni możliwości żadnego z telefonów.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie