GTA San Andreas nareszcie dostępne dla smartfonów z Windows Phone

GTA San Andreas nareszcie dostępne dla smartfonów z Windows Phone

Grand Theft Auto San Andreas miało pojawić się na urządzeniach mobilnych z Androidem, iOS oraz Windows Phone jeszcze w grudniu zeszłego roku. Życie jednak zweryfikowało te plany i o ile właściciele urządzeń z iOS czy Androidem otrzymali grę w terminie, tak posiadacze słuchawek z mobilnymi okienkami już musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać aż do końca stycznia 2014.

Jak pisze serwis  WMPoweruser , wszyscy chętni posiadający obsługiwane telefony z Windows Phone 8 na pokładzie mogą kupić GTA SA w  Windows Phone Store  za 24 zł (pamiętajcie tylko o zabezpieczeniu przynajmniej 2,5 GB wolnego miejsca). Oto lista wspieranych modeli: Nokia Lumia 1520, 1320, 822, 820, 810, HTC: 8XT. Jak widać, jest dosyć krótka. Nie wiadomo czy Rockstar planuje ją rozszerzyć, ale jeśli tak to na miejscu posiadaczy smartfonów z mniej niż 1 GB RAMu nie robiłbym sobie nadziei. 
 
AKTUALIZACJA: Według informacji redaktorów z portalu  The Verge , gra bez problemu zainstalowała się na Lumii 1020, więc w teorii powinno dać się to zrobić także na innych smartfonach z 1 GB RAMu. Doprecyzowują oni również, że ze sklepu pobierane jest jedynie 19 MB danych. Reszta ściągana jest po uruchomieniu gry i wymaga do tego połączenia Wi-Fi i podłączenia telefonu do źródła prądu.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie