HTC EVO 3D(TM) trafi w sierpniu na półki sklepowe

HTC EVO 3D(TM) trafi w sierpniu na półki sklepowe

WARSZAWA, 6 lipca 2011 r. - HTC Corporation, międzynarodowy lider mobilnych innowacji i projektowania, zaprezentował w Warszawie najnowszy, zaawansowany smartfon z ekranem 3D o przekątnej 4,3 cala, który nie wymaga korzystania ze specjalnych okularów - HTC EVO 3D(TM). Firma ogłosiła, że premiera smartfonu na rynku polskim odbędzie się na początku sierpnia, a sugerowana cena detaliczna urządzenia wyniesie 2499 zł.
HTC EVO 3D pozwala kręcić oszałamiające filmy i robić zdjęcia 3D za pomocą podwójnej kamery o rozdzielczości 5 magapikseli, a następnie dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Oszałamiający, stereoskopowy ekran pozwala tworzyć trójwymiarowe efekty, tak jakby obrazy i filmy wyświetlane były w głębi i przed ekranem. Użytkownicy nowego, multimedialnego telefonu będą mogli również korzystać z serwisu HTC Watch, umożliwiającego oglądanie hollywoodzkich przebojów filmowych i własnych filmów 3D.  

HTC EVO 3D wykorzystuje doskonale znany i nagradzany interfejs HTC Sense. Użytkownicy mogą korzystać z trójwymiarowego menu i modyfikować aktywną blokadę ekranu, która staje się źródłem informacji o najważniejszych wydarzeniach. Aktywna blokada ekranu pozwala zdefiniować skróty do ulubionych aplikacji: pocztę elektronicznej, serwisów społecznościowych, itp. W HTC EVO 3D znajdzie się też kultowa aplikacja pogodowa, która za pomocą oszałamiających efektów wizualnych 3D i dźwiękowych zaprezentuje prognozy pogody.


HTC
HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych i liderem technologicznym w branży, oferującym estetyczne, innowacyjne oraz wysokiej jakości smartfony. Kierunkiem wyznaczającym rozwój produktów HTC jest filozofia ciągłego szukania sposobów na łatwiejsze życie i komunikację międzyludzką dla wszystkich użytkowników smartfonów HTC.
Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie pod symbolem 2498. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com.
Infolinia techniczna HTC pod nr tel.: 00 800 121 16 66.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie