HTC One Mini otrzymuje Sense 6.0

HTC One Mini otrzymuje Sense 6.0

Po premierze odświeżonego modelu One oznaczonego symbolem M8, tajwański producent zapowiedział wydanie aktualizacji z nową nakładką Sense także dla starszych urządzeń. W maju  rozpoczął się  proces udostępniania nowego ROMu dla pierwszego One (M7). Teraz natomiast, jak można przeczytać na stronie głównej  xda-developers , nowy system zaczęli otrzymywać posiadacze zeszłorocznego One Mini.

Prócz odświeżonego wyglądu aktualizacja przynosi nowe aplikacje aparatu i galerii, ekstremalny tryb oszczędzania energii, usprawnione wyszukiwanie zdjęć oraz wyświetlanie punktów usługowych na mapie w galerii czy nowy ekran dodawania treści do BlinkFeed. Cała aktualizacja waży niecałe 500 MB, więc na czas jej pobierania dobrze podłączyć się do sieci Wi-Fi. Jak zawsze, proces udostępniania odbywa się stopniowo, więc jeśli jeszcze nie otrzymaliście powiadomienia o dostępności nowej wersji systemu należy uzbroić się w cierpliwość.
 
Ewentualnie można próbować z  przechwyconym plikiem OTA , ale z wypowiedzi w wątku z linkiem do niego wynika, że nie wszystkim udaje się go zainstalować. 
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie