HTC Touch Cruise: Najlepszy na świecie telefon z GPS

HTC Touch Cruise: Najlepszy na świecie telefon z GPS

HTC zdobył główną nagrodę w najnowszej edycji Mobile Choice Consumer Awards

HTC Touch Cruise otrzymał nagrodę za najlepszy telefon z systemem nawigacyjnym w najnowszej edycji konkursu Mobile Choice Consumer Awards, który odbyła się 2 października w Londynie. Prestiżowy konkurs Mobile Choice Consumer Awards jest potwierdzeniem uznania dla produktów i usług wśród czytelników Mobile Choice. Firma HTC rywalizowała z takimi producentami jak: Nokia, Samsung, LG, Apple and Sony Ericsson i in. HTC otrzymało od jury wysokie noty we wszystkich konkurencjach, natomiast HTC Touch Cruise okazał się bezkonkurencyjny w kategorii ,,Best Mobile Sat Nav".


HTC otrzymało 5 nominacji w następujących kategoriach:

* Najlepszy Smartphone - HTC Diamond
* Najbardziej elegancki telefon - HTC Diamond
* Najbardziej mobilna nawigacja satelitarna - HTC Touch Cruise
* Marzenie czytelników - HTC Diamond
* Producent roku - HTC

Sędziowie swój wybór argumentowali następująco: "Obecnie wiele smartfonów może pochwalić się wbudowanym odbiornikiem GPS, przydatnym podczas pieszej nawigacji, ale HTC Touch Cruise to najlepsze urządzenie bezprzewodowe dla nawigacji w samochodzie. Urządzenie, dzięki dotykowemu ekranowi, okazuję się być niezbędnym dla nawigacji samochodowej. Co więcej, duży 2,8 calowy wyświetlacz dotykowy pozostaje wyraźnie widoczny w świetle słonecznym. System A-GPS pozwala szybko wyznaczyć pozycję. Oprogramowanie i interfejs użytkownika z dużymi ikonami doskonale sprawdzają się podczas nawigacji. Obrotowe kółko pozwala przybliżać mapy, a informacje o ruchu transmitowane są głośno i na tyle wyraźnie, by być słyszane w zgiełku miasta."

,,Jesteśmy dumni z uznania naszych produktów przez użytkowników systemów nawigacyjnych a także szeroko rozumianych smartfonów. Dzięki dbałości o szczegóły i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom użytkowników możemy liczyć na ich zaufanie." - powiedział Tomasz Leśniak, HTC Area Manager East Europe.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie