IFA 2013: i-FlashDrive - zewnętrzny dysk dla iPhone i Androdia

IFA 2013: i-FlashDrive - zewnętrzny dysk dla iPhone i Androdia

Targi IFA to nie tylko nowe urządzenia, ale też różnego rodzaju akcesoria. Nieraz te małe dodatki do naszego sprzętu są ciekawsze niż one same. Naszą uwagę zwrócił prosty produkt, który jest po prostu zewnętrzną pamięcią, dla iPhone i Androida, taki pendrive dla smartfonów

 

 

 

 

 

 

i-FlashDrive to bardzo prosty a zarazem bardzo przydatny gadżet dla naszych urządzeń w których notorycznie brakuje miejsca na przechowywanie danych, bądź po prostu wymianę danych między urządzeniami. O ile jeszcze pól biedy, jeżeli nasze urządzenie posiada slot kart pamięci, o tyle problem się zaczyna, kiedy takiego slotu nie posiadamy. Tu z pomocą przychodzi nam nowy produkt firmy PhotoFast. Ten zewnętrzny dysk oferowany jest w wariantach 8, 16, 32 i 64GB pojemności. Pamięć wyposażona jest z jednej strony w złącze microUSB, dzięki któremu możemy podłączyć do dowolnego urządzenia z Androidem, zaś z drugiej w 30 pin dock connector oraz za pomocą przejściówki w złącze Lightning, dzięki czemu pamięć działa z każdym iPhone/iPod/iPad dostępnym na rynku.

 

 

 

Po podłączeniu dysku do np. iPhone, automatycznie uruchamiany jest program do jego obsługi a w przypadku jego braku jesteśmy przekierowywani do AppStore aby go pobrać. Aplikacja umożliwia otwieranie dowolnych plików jakie znajdują się na dysku, pozwala kopiować dane z i do telefonu a także pozwala wykonywać kopie i szyfrować dane. 

Według zapewnień producenta najnowsza wersja dysku ma być dostępna na rynku w przyszłym miesiącu.

  

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie