IFA 2013: Nowe głośniki BT od SuperTooth

IFA 2013: Nowe głośniki BT od SuperTooth

Wielu z nas lubi słuchać muzyki i często używa do tego celu smartfona, jednakże nie zawsze wygodne jest słuchanie utworów na wbudowanym w urządzeniu głośniku, dlatego też z pomocą przychodzi nam nowa seria głośników Disco 3 zaprezentowana na trwających właśnie w Berlinie targach IFA, przez firmę SuperTooth.
 
Głośniki DISCO 3 to najnowsza seria kolorowych głośników BlueTooh, pozwalających słuchać bezprzewodowo muzyki, gdziekolwiek zechcemy. Nowa seria głośników występuje w kilku kolorach, dzięki czemu, każdy będzie mógł dobrać sobie głośnik indywidualnie. Głośniki można sparować z każdym urządzeniem posiadającym BT z protokołem A2DP, Głośniki posiadają moc 12 watów, a dobrą jakość dźwięku zapewnia technologia AVRC. Na obudowie znajdziemy podstawowe guziki służące do regulacji głośności oraz do sterowania muzyką.Ważące niewiele więcej niż pół kilograma głośniki zapewniają od 4 godzin (przy maksymalnej głośności) do 15 godzin muzyki, po zaledwie trzygodzinnym ładowaniu. Przybliżony koszt głośnika to ok. 300 zł.

 

 

Drugim zestawem nagłośnieniowym zaprezentowanym przez firmę SuperTooh są to głośniki DISCO TWIN, wyglądem przypominają głośniki DISCO3, jednakże nie posiadają takiej gamy kolorystycznej i w odróżnieniu od nich sprzedawane są w parach, dzięki czemu każdy z głośników może grać jako osobny kanał stereo. Każdy głośnik posiada moc 16W. Jedno ładowanie baterii wystarcza od 3-10 godzin grania, w zależności od głośności z jaką słuchamy. Koszt takiego zestawu to ponad 600 zł.

 

 

 


PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie