Imponujące statystyki klienta Google Play na BlackBerry 10

Imponujące statystyki klienta Google Play na BlackBerry 10

Cały czas mówi się o tym, że na BlackBerry 10 nie ma aplikacji, że firmowy sklep świeci pustkami i nie ma w nim nic godnego uwagi a w doinstalowanym sklepie Amazon App Store znajdują się tylko gierki. Można się z tym zgodzić lub nie, uzależnione jest to od naszych indywidualnych potrzeb. Najpopularniejszym sposobem instalowania obcych, brakujących aplikacji jest zdecydowanie Snap, którego twórcy właśnie przedstawili imponujące statystyki.

Dzięki tej aplikacji, osoby znajdujące się w potrzebie z powodu brakujących dla nich aplikacji w BBW, ratowały się aplikacjami pobranymi ze Snapa. Od pierwszego dnia z klienta Google Play na BlackBerry 10, zostało pobranych już 10 milionów aplikacji! 130 tysięcy użytkowników co miesiąc pobiera 21 tysięcy aplikacji dziennie! Okazuje się, że wprowadzenie przez Kanadyjczyków wsparcia dla aplikacji z Androida było strzałem w sam środek tarczy.

Niektórzy w komentarzach pisali, że nie mają czasu na zabawy z instalowaniem dodatkowych klientów, a prawda jest taka, że komentowanie w tym tonie zajmuje więcej czasu niż sama instalacja.

Snap do pobrania jest z TEJ strony a możecie go zainstalować w bardzo prosty sposób np. przez DDPB jeśli ktoś jeszcze ma na komputerze lub za pomocą Sachesi.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie