Impossible Escape 3D - ucieczka jest możliwa (i wciągająca)

Impossible Escape 3D - ucieczka jest możliwa (i wciągająca)

Gier z kategorii "zabijaczy czasu" nigdy zbyt wiele na naszym telefonie. Tym bardziej, jeśli potrafią wciągnąć, ich obsługa jest niezbyt skomplikowana i zasad rozgrywki można nauczyć się w kilka sekund.

Tego właśnie typu grą jest Impossible Escape 3D, dostępna wcześniej m.in. dla smartfonów i tabletów z Androidem (choć nie jest to najprostszy rodzaj "portu"). Zasady oczywiście banalne - dotykamy w odpowiednim momencie ekranu, aby nasz bohater przeskoczył z jednej bujającej się poprzeczki na drugą. Dotknięcie w nieodpowiednim momencie jest równe bolesnemu upadkowi, nieudanej ucieczce i w konsekwencji konieczności rozpoczęcia danej planszy od początku. Samych poziomów jest przy tym pod dostatkiem i nie musimy obawiać się, że po kilku minutach zabawy nie będziemy już mieli w co grać.

Jak przystało na tego typu produkcje, przy pobieraniu nie musimy zapłacić za Impossible Escape 3D ani grosza. Jeśli jednak będziemy chcieli usunąć ekrany czy dokupić dodatkowe ułatwienia, będziemy zmuszeni sięgnąć do portfela.

Gra jest dostępna obecnie dla BlackBerry Z10, BlackBerry Z30, tabletu BlackBerry PlayBook oraz BlackBerry Porsche Design P9982.

Pobierz
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie