Instagram już z prywatnymi wiadomościami

Instagram już z prywatnymi wiadomościami

Niedawno po sieci zaczęły krążyć plotki o tym, jakoby Instagram miał zyskać możliwość przesyłania prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami. Okazały się w pewnym stopniu prawdziwe. Podczas wczorajszej konferencji, twórcy podzielili się szeregiem statystyk serwisu oraz poinformowali o wydaniu piątek wersji aplikacji, w której główną nowością jest opcja przesyłania obrazków lub filmów jedynie do wybranych osób o nazwie Instagram Direct.

   

One z kolei mogą je oczywiście komentować. Nie jest to więc do końca system wiadomości prywatnych, raczej dzielenie się obrazkami w skromniejszym gronie (maksymalnie 15 osób na zdjęcie). Niestety, jeśli chcielibyśmy ograniczyć grono użytkowników mogących przesyłać nam takie wiadomości, to nie ma takiej możliwości. Możemy albo otrzymywać je od wszystkich, albo wcale. Nie ma opcji pośredniej, np. jedynie od obserwowanych osób. Pewnym problemem jest też brak dźwiękowych powiadomień (przynajmniej na Androidzie, nie wiem jak w iOS).

Aplikacje z nową funkcję możecie już pobierać z  App Store  oraz  Google Play . Wydanie dla mobilnych okienek na razie opcji Direct nie otrzymało.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie