iPad jako konsola - odcinek 2

iPad jako konsola - odcinek 2

Poniżej druga część  przeglądu gier na Apple iPad przygotowana przez Sajlenta.

 

 

Edge - $2.99

Gra rozgrywa się w świecie pełnym kwadratów. Naszym celem jest przejście z punktu A do punktu B przy okazji zbierając rozmieszczone na planszach bonusy. Egde szybko wciąga a ciekawa grafika i oldschoolowa muzyka tworzą niepowtarzalny klimat.

Znalazłem tylko film prezentujący wersję na iPhone, oczywiście w wersji na iPada wygląda to jeszcze lepiej

 

 

Soosiz HD - $1,99

Na wstępie ostrzegam osoby które mają problemy z błędnikiem by ostrożnie podchodziły do tej gry. Dlaczego? Trudno stwierdzić, gdzie w tej grze jest góra, gdzie dół, perspektywa zmienia się z sekundy na sekundę (ja osobiście nie mogę grać w Soosiz dłużej niż 15-20 minut). Watro obejrzeć załączony film by się o tym przekonać.
Celem gry jest odnalezienie małych ludzików i przeprowadzenie ich do bazy. Całość oprawiona jest ładną dla oka grafiką i dobrym udźwiękowieniem.

 

 

Foosball HD - $2.99

Jeśli pogoda za oknem nie zachęca was do wyjścia do pubu lub salonu gier by pograć w "piłkarzyki" warto zainteresować się tą pozycją. Szczególnie ciekawa jest rozgrywka w 2 lub 4 osoby. Początkowo trzeba nabrać trochę wprawy jednak po pewnym czasie piłka leci tam gdzie byśmy tego chcieli. Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli gier ,,barowych".

 

Glass Tower 2 HD - $1.99

Glass Tower 2 to gra wykorzystująca prawa fizyki, w której musimy rozbić wierzę zbudowaną z różnych figur. Aby nie było za łatwo punktowane są tylko figury niebieskie. Za czerwone tracimy punkty i życia a zielone zmieniają się losowo w niebieskie lub czerwone. W międzyczasie po obu stronach ekranu przelatują bonusy które mają za zadanie ułatwić lub utrudnić nam rozgrywkę.

 

 

I Must Run! - Free

Gra produkcji polskiej w której, jak sama nazwa wskazuje, musimy biec co sił w nogach, pokonując różne przeszkody za których rozwalenie zyskujemy kolejne punkty. Całość oprawiona jest niezłą grafiką. Gra jest darmowa więc tym bardziej warto spróbować swoich sił w tej szalonej uciczce.

 PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie