iPad jako konsola - odcinek 8

iPad jako konsola - odcinek 8

Zapraszam na cotygodniowy przegląd gier w wysokiej rozdzielczości. Dzisiaj przyjrzymy się: Qbism HD, Grim Joggers, Jenga HD, Cart Cow i WarShip HD.

 

 

Qbism HD - $0,99

http://itunes.apple.com/us/app/qbism-hd/id406129137?mt=8

Na początek coś dla wielbicieli gier logicznych. Zabawa polega na ułożeniu kwadratów porozrzucanych w trój wymiarze w podane figury. Mamy cztery poziomy trudności w każdym z nich do ułożenia aż 35 figur. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli tego typu gier.   

 

 

 

Grim Joggers - $1,99

http://itunes.apple.com/pl/app/grim-joggers/id401120359?mt=8

Mamy za zadanie poprowadzić grupę 15 biegaczy przez (dosłownie) morderczy trening przemierzając cztery różne światy. Oczywiście im dalej zabiegniemy tym lepszy wynik, gra kończy się w momencie utraty ostatniego biegacza. Bardzo ciekawa propozycja dla fanów gier typu arcade-survival. 

 

 

Jenga HD - $0,99

http://itunes.apple.com/us/app/jenga-hd/id393106605?mt=8#

Jenga doczekała się wersji dla iOS. Jeśli ktoś nie zna tego tytułu to w skrócie chodzi o to by zbudować jak najwyższą wieżę z istniejących klocków. Warto podkreślić rewelacyjną grafikę i świetną ,,fizykę" gry.

 

 

 

Cart Cow - $0,99

http://ax.itunes.apple.com/app/id417699643?mt=8

Pomóż zagubionej krowie znaleźć drogę do domu. Dorysowując elementy musimy jej pomóc przejechać na wózku przez 60 kolejnych poziomów. Koncepcja i wykonanie gry jest bardzo ciekawe dzięki czemu mamy zapewnioną zabawę na wiele godzin. Nie udało mi się znaleźć filmu prezentującego grę ale zachęcam do obejrzenia screenów załączonych na iTunes.  

 

WarShip HD -  $1,99

http://itunes.apple.com/us/app/warship-hd/id375151840?mt=8

Stań za sterem wielkiej jednostki i zmierz się w bitwach morskich. Im lepiej będziesz się bronił i atakował tym staniesz się mocniejszy. Po drodze możesz się natknąć na piratów, którzy będą próbowali ukraść Twoje trofea.   

 

 


 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie