Jakdojade.pl odświeża interfejs aplikacji dla iOS

Jakdojade.pl odświeża interfejs aplikacji dla iOS

Minął już rok od udostępnienia siódmej wersji systemu iOS z "płaskim" interfejs, a mimo to nadal jest wiele aplikacji posiadających niedostosowany wygląd. Wśród nich był między innymi program jakdojade.pl, który ułatwia podróżowanie komunikacją miejską. Dziś jednak twórcy udostępnili długo oczekiwaną aktualizację z nowym interfejsem i nie tylko.
 
 
  
Poza dostosowaniem wyglądu do nowszych wersji systemu mobilnego Apple, pojawiła się opcja synchronizacji danych z iCloud. Dzięki temu po reinstalacji programu nie trzeba będzie w końcu od nowa dodawać obserwowanych przystanków, itd. Zachowana zostanie również historia wyszukiwań. Dodano także ekran "Moje trasy", na którym znaleźć można dodane do ulubionych cele podróży oraz te najczęściej wyszukiwane.
 
  
Przy okazji, w wersji  darmowej pojawiła  się również subskrypcja (0,89 EUR, czyli około 4 zł, naliczane co 6 miesięcy), która znosi limity (6 wyszukiwań w miesiącu oraz 3 obserwowanych linii) oraz usuwa reklamy. Abonament ten nie odnawia się automatycznie. Nadal oczywiście dostępna jest też jednorazowo płatna  pełna wersja  bez wspomnianych ograniczeń (3,59 EUR, około 15 zł).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie