Klyph - klient Facebooka w stylu Google+

Klyph - klient Facebooka w stylu Google+

Nie podoba Wam się wygląd i działanie oficjalnego klienta Facebooka dla Androida, a lubicie za to aplikację Google+ dla tego systemu? Jeśli tak, to aplikacja Klyph jest właśnie dla Was. To nieoficjalny klient portalu społecznościowego Marka Zuckerberga, który swój interfejs wzoruje na oficjalnym programie Google+. Mamy w nim dobrze znane karty, pasek boczny wysuwany z lewego brzegu ekranu zawierający odnośniki do różnych miejsc programu oraz drugi wysuwany z prawego, który zawiera powiadomienia.

 
Aplikacja obsługuje wszystkie podstawowe funkcje, jak grupy, wydarzenia czy przeglądanie wydarzeń. Możemy też publikować wpisy oraz dołączać do nich zdjęcia, miejsca czy łącza do stron internetowych. Są też powiadomienia push. Brakuje za to opcji filtrowania widoku aktualności według ustawionych przez nas list. Nie można też udostępniać wpisów, zdjęć, itd. na tablicach innych użytkowników lub stron, ale według zapewnień dewelopera to akurat wina ograniczeń w API Facebooka, na co wpływu już nie ma. Podobnie w wypadku tagowania osób w komentarzach czy dodawania stron do listy polubionych.


Klyph jest dostępny za darmo w Google Play . Natomiast w zamian za 8,45 zł można kupić wersję Pro , która pozbawiona jest reklam.

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie