Kolejne obniżki cen połączeń we FreecoNet

Kolejne obniżki cen połączeń we FreecoNet

Od początku lipca br. użytkownicy FreecoNet dzwonią taniej na telefony komórkowe oraz numery stacjonarne abonentów TP SA. Niższe stawki połączeń wprowadził Crowley, który jest jednym z operatorów TelAreny - usługi w ramach FreecoNet.

Z obniżki cen rozmów skorzystają głównie ci użytkownicy FreecoNet, którzy dzwonią na numery TP SA oraz komórkowe z prezentacją numeru. Na połączenia stacjonarne z numerami TP SA, operator Crowley obniżył stawki o 1-2 grosze brutto - w zależności od kierunku, na który to połączenie jest wykonywane oraz porę dnia. Dzięki temu użytkownicy FreecoNet mogą rozmawiać przez telefon płacąc nawet 5 groszy brutto za minutę. Z kolei za połączenia telefoniczne z prezentacją numeru do sieci komórkowych można dzwonić za pośrednictwem operatora Crowley o ponad 20 proc. taniej, czyli już za 55 groszy brutto za minutę połączenia (przed obniżką - 69 groszy brutto).


Obniżka cen na połączenia z abonentami TP SA oraz telefonami komórkowymi to pierwszy etap obniżek cen rozmów telefonicznych użytkowników FreecoNet na TelArenie. W najbliższym czasie można spodziewać się dalszych spadków cen połączeń komórkowych i międzynarodowych.
telefonia voip, freeconet
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie