Kolejne rozrywkowe serwisy w PLAY

Kolejne rozrywkowe serwisy w PLAY

PLAY przygotował dla wszystkich, którzy poza praktycznym wykorzystaniem telefonu lubią się nim również bawić, dwie nowe usługi głosowe- ,,Tele Alibi" oraz ,,Love Detektor". Oba serwisy uruchomione zostały 30 czerwca i są dostępne do odwołania.

,,Tele Alibi" to serwis, który umożliwia podczas rozmowy telefonicznej włączenie wybranego efektu dźwiękowego. Dzwoniąc do szefa spóźniając się do pracy, dzięki Tele Alibi można podłączyć odgłos korka ulicznego. Dostępne jest również wiele innych dźwięków takich jak płacz dziecka czy odgłos rozgrywającego się meczu piłkarskiego. Osoba, z którą następuje połączenie słyszy wybrany efekt dźwiękowy w tle rozmowy.


Aby skorzystać z powyższej usługi wystarczy zadzwonić pod numer *727707 i postępować zgodnie z komunikatami. Koszt usługi to 2,44 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Drugą niespodzianką dla użytkowników Play to usługa głosowa o nazwie ,,Love Detektor" dedykowana dla wszystkich, którzy mają rozterki sercowe. Love Detektor analizuje głos rozmówcy i na podstawie parametrów emocjonalnych określa stopień zainteresowania osobą dzwoniącą. Serwis ten pozwala odkryć emocje i uczucia innych osób bez konieczności wróżenia z kart.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zadzwonić pod numer *727702 i postępować zgodnie z komunikatami. Po zakończeniu rozmowy użytkownik otrzymuje 2 SMSy z wynikami analizy. Koszt usługi to 2,44 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Obie usługi skierowane są do Abonentów, użytkowników Play na Kartę, Mixa oraz do klienta biznesowego.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie