Kolejny superjacht z Polski

Kolejny superjacht z Polski

Stocznia Sunreef pokazała najnowszy model luksusowego jachtu o długości 46 metrów - 150 Sunreef Power Trimaran. Jednostka jest mniejszą i bardziej intymną wersją 210 Sunreef Power Trimaran, którego projekt w 2013 r. zrewolucjonizował branżę nautyczną.

150 Sunreef Power Trimaran dzięki trzem niezależnym kadłubom oferuje wysoką stabilność, komfort oraz powiększoną przestrzeń użytkową sięgającą 370 m2 na dwóch niezależnych pokładach z otwartymi tarasami i przestronnym kokpitem.


Projektanci Sunreef podkreślają, że Trimaran podobnie jak inne jednostki Sunreef zostanie ostatecznie w pełni skonstruowany według wymogów właściciela. Liczba możliwych projektów wnętrza i dodatkowych rozwiązań jest nieskończona. Pierwszy proponowany layout zakłada ilość miejsca do zakwaterowanie 8-9 gości w 4 niezależnych kabinach o wielkości 20 m2 każda z panoramicznym widokiem i dodatkowym balkonem. Na pokładzie głównym zaproponowano salon z przestrzenią wypoczynkową o łącznej powierzchni 100 m², a na przedniej części jachtu suit właścicielski z imponującą kabiną, prywatnym salonem oraz niezależną łazienką. Całość dopełnia taras w sekcji dziobowej (18 m2). Do obsługi przewidziano 9 osobową załogę.

Architekci Sunreef zakładają w modelu dodatkowe miejsce na schowki, garaże (w forpiku oraz w sekcji rufowej) na pontony i zabawki wodne. W kadłubie centralnym mogą zostać umieszczone kabiny dla załogi i kapitana z osobnymi łazienkami oraz kuchnią. Specjaliści ze stoczni zakładają, że jacht osiągnie prędkość do 30 węzłów.

SPECYFIKACJA:
Długość: 46 m
Szerokość: 19m
Liczba gości: 12 OSÓB
Załoga: 8-9 OSÓB
Całkowita powierzchnia użytkowa: 370 m2
jacht, trimaran, sunreef
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie