Konkurs Skype i Polskiego Radia Euro

Konkurs Skype i Polskiego Radia Euro

Skype i Polskie Radio Euro nawiązały współpracę i wspólnie zorganizują konkurs dla słuchaczy Radia Euro oraz użytkowników Skype.

Codziennie od poniedziałku do piątku w audycji Bis Up między godziną 12.15 a 15.00 na antenie Radia Euro (dawniej radio Bis) usłyszymy o wakacyjnym konkursie Skype i Radia Euro. Od dziś aż do końca wakacji można przesyłać swoje zdjęcia na specjalne utworzone w tym celu konto w Skype - bis.up. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko co ma związek z motywem lata i z wypoczynkiem. Mogą być zrobione profesjonalnym aparatem, telefonem komórkowym bądź kamerką internetową podłączoną do Skype. Mogą to być zdjęcia z podróży nad morze lub z dnia spędzonego na działce. Co tydzień najoryginalniejsze, najzabawniejsze zostanie nagrodzone prezentem od Skype - kamerką internetową Logitech lub telefonem do Skype marki Philips. Spośród wszystkich przesłanych zdjęć pod koniec każdego miesiąca rozlosowane zostaną telefony wifi do Skype.


- Chcemy pokazać, że Skype to nie tylko program do darmowych rozmów, do kontaktów z rodziną i wykorzystania w trakcie pracy. Skype to także dobra zabawa, nawet podczas wakacji. Program oferuje wiele dodatkowych funkcji. Możemy na przykład zagrać z szachy online, czy znaleźć najlepszą w okolicy pizzerię dzięki usłudze SkypeFind. Można także zrobić zdjęcie kamerką internetową i przesyłając je na nasz konkurs i wygrać ciekawe nagrody - powiedział Mariusz Ilnicki z Biura Prasowego Skype.

Motto audycji Bis Up to ,,Z mikrofonem po globusie". Głównie więc słyszymy informacje o podróżowaniu i językach obcych. Zaproszeni goście opowiadają o swoich podróżach, poznanych zwyczajach, przybliżają podstawowe zwroty językowe przydatne w podróży. Stałą częścią audycji są lekcje języków obcych prowadzone przez zaproszonych do studia lingwistów bądź native speakerów.

- W naszej audycji staramy się docierać szczególnie do ludzi aktywnych, twórczych i ciekawych świata. Dlatego liczymy, że słuchacze przesyłając zdjęcia nie raz zaskoczą nas swoimi pomysłami - powiedział Kuba Kukla prowadzący audycję Bis Up w Polskim Radiu Euro.

- Tu liczy się pomysł, a nie to gdzie ktoś wyjeżdża na wakacje. Zawsze warto mieć ze sobą aparat, bo nigdy nie wiadomo co nas ciekawego dziś spotka. Zwłaszcza że w naszym konkursie ciekawe zdjęcia zamieniamy na cenne nagrody - mówi Justyna Majchrzak, współprowadząca audycję Bis Up.

Aby wziąć udział w konkursie należy w Skype znaleźć kontakt bis.up, dodać go do swoich kontaktów i za pomocą opcji wymiany plików przesłać zdjęcie. Poprzez czat zostawiamy swoje imię i nazwisko. Nagrody będą przyznawane w każdy piątek, aż do końca wakacji. Więcej o konkursie na stronie www.polskieradioeuro.pl. Na stronie można także słuchać radia, komentować bieżące informacje za pomocą SMS-ów oraz dzięki kamerom śledzić co się dzieje w studiu.

Nagrody w konkursie


Telefony wifi do Skype SMC WSKP100

Telefon do rozmów przez Skype bez konieczności używania komputera. Elegancki telefon SMC WSKP100 umożliwia za pośrednictwem sieci bezprzewodowej wifi na wykonywanie połączeń głosowych przez Skype. Możemy go używać w dowolnym miejscu, gdzie mamy dostęp do sieci bezprzewodowej.

Router FON pozwala na uruchomienie takiej sieci we własnym domu i korzystanie za jego pośrednictwem z Internetu przez każde urządzenie wifi jakie posiadamy.


Kamery Logitech QuickCam Communicate STX

Kamera QuickCam(R) Communicate STX PLUS to lepsze zdjęcia, nawet gdy robione o zmierzchu. Dzięki optyce VGA nagrania wideo mają rozdzielczość 640x480, zdjęcia 1,3 megapiksela. Technologia RightLight(TM) automatycznie dostosowuje nastawienia kamery do warunków oświetlenia, tak że jakość obrazów jest znakomita nawet przy słabym oświetleniu.

Dzięki zastosowaniu w mikrofonie technologii RightSound(TM) głos będzie zawsze słyszany wyraźnie, bez żadnych efektów echa akustycznego.

Dzięki osłonie obiektywu można łatwo i szybko zamykać i otwierać sesje wideo. Elastyczna klamra kamery pasuje do monitorów każdego typu i rozmiaru. Produkt certyfikowany przez Skype.


Słuchawka USB Philips VOIP 080

Słuchawka Philips VOIP 080 umożliwia nam wygodne korzystanie ze Skype. Wystarczy podłączyć ją do portu USB i już można rozmawiać przez Skype. Szczególnie dobrze sprawdza się w podróży, gdyż posiada elegancki futerał, jak również kabel zwijany do wewnątrz.

Mechanizm ClearVoice zapewnia doskonałą jakość rozmowy oraz wygodę konwencjonalnego telefonu.

W pełni zintegrowany ze Skype. Pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji komunikatora. Posiada 10 melodii dzwonka.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie