KONTEL-TELECOM nagrodzony za wyniki sprzedaży i jakość obsługi

KONTEL-TELECOM nagrodzony za wyniki sprzedaży i jakość obsługi

Firmz zdobyła tytuł Najlepszego Resellera Systemów Wideokonferencyjnych Polycom

Firma KONTEL-TELECOM otrzymała prestiżową nagrodę dla ,,Najlepszego Resellera Systemów Wideokonferencyjnych Polycom" w regionie BEER, obejmującym Europę Środkową i Wschodnią.


Nagroda została przyznana podczas spotkania Dystrybutorów i Partnerów Polycom, które odbyło się we wrześniu br. w Chorwacji.

- Zostaliśmy wyróżnieni za największą sprzedaż i wysoki poziom obsługi naszych klientów w Polsce. Rynek wideokonferencyjny rozwija się obecnie niezwykle dynamicznie. Staramy się utrzymywać w czołówce sprzedaży najnowocześniejszych systemów do tele i wideokonferencji. W przyszłym roku chcielibyśmy poprawić jeszcze nasz wynik i znowu stanąć na podium - powiedział Piotr Grzegorzewski, Dyrektor Działu Systemów Wideokonferencyjnych w KONTEL-TELECOM.

Podczas uroczystej gali laureatom nagrody wręczyli: Steve Leyland - Polycom Managing Director for Europe, the Middle East and Africa oraz Chris Prowse- Country Manager Baltics, Eastern Europe and Russia. Firmę KONTEL-TELECOM reprezentowali: Monika Jezierska oraz Piotr Grzegorzewski.

Sprzedaż systemów wideokonferencyjnych na świecie co roku rośnie o około 40 proc. Analitycy twierdzą, że korzystny trend utrzyma się jeszcze przez kilka najbliższych lat. Firma KONTEL-TELECOM poprzez swoją działalność przyczynia się do rozwoju tego rynku.

W firmach, które wykorzystują profesjonalne rozwiązania do prowadzenia wideokonferencji zwiększa się komfort bieżącej komunikacji pomiędzy jej oddziałami. Przynosi im to też znaczne ograniczenie kosztów związanych z wyjazdami pracowników w delegacje. Ponadto dzięki zastosowaniu tego typu systemów pojawiają się szersze możliwości współpracy z nowymi klientami, dostawcami i partnerami. W niektórych firmach inwestycja związana z zakupem sprzętu wideokonferencyjnego zwraca się już po kilku tygodniach.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie