Kto będzie oferował aktualizacje do Androida 4.0?

Kto będzie oferował aktualizacje do Androida 4.0?

Wiemy już, że dopiero co zaprezentowana Motorola RAZR na pewno otrzyma nowego Androida o nazwie kodowej Ice Cream Sandwich na początku 2012 roku. Co jednak z urządzeniami pozostałych urządzeń? Na portalu  GSMArena.com  możemy się dowiedzieć, że HTC ograniczyło się na razie do stwierdzenia, że rozważa tę kwestię. Pamiętając, jak wyglądało to w przeszłości, najprawdopodobniej skończy się na tym, że nowy system otrzymają jedynie najnowsze i najmocniejsze urządzenia (np. Sensation czy Evo 3D), a na dodatek przez konieczność portowania nakładki Sense trzeba będzie długo czekać na aktualizację.

Sony Ericsson pokazał za to, że wie jak dbać o klienta i jak informuje portal  Engadget , firma ogłosiła, że zamierza udostępnić nową wersję Androida dla wszystkich swoich urządzeń wprowadzonych do sprzedaży w 2011 roku. Niestety zabrakło już informacji kiedy, ale i tak jest lepiej niż w wypadku HTC.

A co z tabletami? Na razie tylko ASUS poinformował na swoim  koncie w serwisie Twitter , że posiadacze tabletu Eee Pad Transformer będą mogli się wkrótce cieszyć Androidem 4.0. Niestety również nie podano konkretnych dat.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie