Lato we dwoje z Nowym Orange Go

Lato we dwoje z Nowym Orange Go

W Nowym Orange Go można za darmo rozmawiać z jednym wybranym numerem w sieci oraz dostawać dodatkowe minuty na rozmowy w Orange i na stacjonarne.

Promocji towarzyszy nowy starter o wartości 10 zł. Korzystając z niego można dostać nawet 120 zł premii za aktywne konto.


Pogadaj Sobie to usługa dla użytkowników oferty Nowy Orange Go, dzięki której mogą rozmawiać za darmo z wybranym numerem w Orange. Zależnie od wartości ostatniego doładowania mogą z niej korzystać nawet przez 60 dni.

Aby włączyć usługę należy wysłać SMS-a z wybranym numerem w Orange, na numer 770. O uruchomieniu usługi informuje SMS zwrotny. Aktywacja jest bezpłatna.

Nowe Orange Go premiuje użytkowników regularnie doładowujących konto telefonu.

W usłudze Minuty Non-stop dostają dodatkowe minuty na rozmowy w Orange i na numery stacjonarne. Warunkiem ich otrzymania jest zasilenie konta co 31 dni, liczba dodatkowych minut jest zależna od wartości doładowania.

Otrzymywanie dodatkowych minut w ramach usługi nie wymaga jej aktywowania. Premia za doładowania jest dodawana automatycznie.

Dla nowych użytkowników został przygotowany specjalny starter o wartości 10 zł. Kupując go dostają 10 zł do wykorzystania na start a oprócz tego 10 zł, co miesiąc nawet przez rok. Warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące. Aby otrzymać dodatkowe środki należy w ciągu 30 dni od aktywacji startera wysłać SMS o treści BONUS pod numer 440.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie