Launcher Google z KitKata zbyt prosty? Jest już alternatywa

Launcher Google z KitKata zbyt prosty? Jest już alternatywa

Razem z Androidem 4.4 oraz Nexusem 5 pojawił się nowy launcher stworzony przez Google. Jest on zintegrowany z Google Now oraz posiada odświeżone elementy wizualne jak wskaźnik aktywnego pulpitu czy foldery. Niestety, podobnie jak i inne rozwiązania Google czy producentów urządzeń, aplikacja praktycznie pozbawiona jest ustawień. Z pomocą przychodzi KitKat Launcher+.
 
   
 
Jak piszą redaktorzy z serwisu  Droid Life , wspomniana aplikacja oferuje nam prawie wszystkie funkcje nowego launchera z KitKata - nowy wygląd i organizację elementów (widżetów, listy wszystkich aplikacji, itd.). Do tego oferuje pokaźny zestaw ustawień. Możemy zmienić między innymi wymiary siatek z ikonami, efekty przejść, rozmiar ikon i wiele innych. Jest również opcja symulowania obecności Google Now na pulpicie umieszczonym z lewej strony (choć działa nieco gorzej od oryginału).
 
   

Jeśli zdecydujecie się na zakup płatnego wydania Prime (około 6 zł), zyskacie dodatkowo foldery o nieskończonej pojemności (z możliwością przewijania zawartości), ukrywania paska wyszukiwania czy otwierania dowolnej wybranej przez nas aplikacji po przejściu na ostatni pulpit z lewej strony zamiast Google Now. 
 
Wersję darmową  oraz  klucz do edycji Prime  znajdziecie oczywiście w sklepie Google Play. 
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie