LG także pokazuje smartfona z wygiętym ekranem

LG także pokazuje smartfona z wygiętym ekranem

Nie tak dawno zaprezentowany światu został smartfon Galaxy Round z wygiętym ekranem wykonanym przez Samsunga. Firma LG nie pozostała dłużna i postanowiła pokazać swój pomysł na telefon z elastycznym wyświetlaczem, o czym donoszą redaktorzy z portalu Ars Technica . Urządzenie to nazywa się LG G Flex i podobnie jak urządzenie Samsunga ma wygięty ekran, choć wzdłuż osi poziomej zamiast pionowej jak w Galaxy Round.
Poza tym i rozdzielczością ekranu (720p zamiast 1080p) LG G Flex to tak naprawdę Model G2 w innym opakowaniu - ten sam procesor (Snapdragon 800 2,3 GHz), ilość RAMu (2 GB), aparat (13 MP) czy charakterystyczne przyciski z tyłu obudowy. Nieco większa jest tylko bateria (przybyło 500 mAh względem tej z G2, co w sumie daje 3500 mAh, co przy mniejszej rozdzielczości ekranu powinno zapewnić odczuwalnie dłuższy czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu) i specjalny regenerujący się materiał, z którego wykonano tylną klapkę - dzięki niemu niewielkie rysy mają zanikać w ciągu dnia.
Na razie telefon dostępny ma być jedynie w Korei Południowej (od listopada). Terminów premier w innych krajach producent nie podał. Cena także nie jest póki co znana. Smartfony w niższych cenach możecie kupić wykorzystując kupony rabatowe.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie