LG zbiera wyróżnienia na targach CES w Las Vegas

LG zbiera wyróżnienia na targach CES w Las Vegas

Telefony LG Dare VX9700, LG Vu CU920 i LG Invision CB630. Najbardziej innowacyjny sprzęt świata

Organizacja Consumer Electronics Association zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej doceniła poziom wzornictwa i technologii firmy LG Electronics, przyznając jej 14 prestiżowych nagród CES 2009 Innovations, w tym wyróżnienia targów CES 2009 za ,,Najlepszą z innowacji" (Best of Innovations) w kategorii telefonów:


o Telefon LG Dare (VX9700) - jest wyposażony w aparat/kamerę o rozdzielczości 3,2 megapikseli oraz obiektyw Schneider-Kreuznach, dzięki czemu oferuje wyjątkowo wysoką jakość obrazu i niezrównane możliwości edycji zdjęć. 3-calowy ekran dotykowy telefonu umożliwia również rozpoznawanie pisma odręcznego i sterowanie dotykiem. (Uzyskał również tytuł ,,Najlepszej z innowacji").

Telefon LG Dare (VX970) [fot. LG Photo Library]


o Telefon LG Vu (CU920) -- to ciekawy wzorniczo aparat z ekranem dotykowym i eleganckim czarnym wykończeniem. Jego opcje multimedialne, w tym możliwość odbioru telewizji mobilnej na żywo, są doskonałym rozwiązaniem dla zaawansowanych technicznie użytkowników. Model dostępny w USA.

Telefon LG Vu (CU920) [fot. LG Photo Library]


o Telefon LG Invision (CB630) -- to najmniejszy w Stanach Zjednoczonych telefon z obsługą telewizji mobilnej. Zapewnia on łatwy dostęp do programów TV i jest wyposażony w najnowsze technologie.

Telefon LG Invisionn (CB630) [fot. LG Photo Library]


o Ładowarka LG zasilana baterią słoneczną (HFB-500) -- elegancki, ekologiczny zestaw głośnomówiący Bluetooth zasilany energią słoneczną, umożliwiający awaryjne ładowanie baterii w telefonie LG.

All Calls
Czytaj także
Polecane galerie