Ludzie z Google, Mozilli i Ogilvy o internecie

Ludzie z Google, Mozilli i Ogilvy o internecie

Fot. PAP/EPA
Międzynarodowa konferencja na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej - INTERNET CEE będzie miała miejsce 28 - 29 października 2008 w Warszawie.

Internet CEE to około 300 uczestników z całej Europy, porównanie doświadczeń międzynarodowych firm i lokalnych liderów, prezentacja danych na temat poszczególnych rynków, a także okazja do zawarcia nowych kontaktów.

O recepcie na sukces w e-biznesie opowiedzą między innymi Mike Hess z OMD, Seth Bindernagel z Mozilli, Artur Waliszewski z Google i Fedor Virin z Mail.ru. Szerokie grono ekspertów zaszczycą również Wim Vermeulen z Ogilvy, Saša Škorić z Oglasnik oraz Marcin Gaworski z 180 hb.

Zagadnienia omawiane w ramach konferencji zostały podzielone na cztery bloki tematyczne: "Społeczności w internecie," "Nowe formy reklamy w sieci", "Telewizja internetowa" oraz "Historie sukcesu". Program wzbogaci panel dyskusyjny na temat rynku wyszukiwarek.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz dyrektorów marketingu i sprzedaży firm prowadzących działalność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej lub planujących ekspansję na rynki w tym regionie. Uczestnicy konferencji to również wydawcy internetowi oraz reprezentanci agencji i domów mediowych.

Za pośrednictwem strony internetowej www.internetcee.pl można zarejestrować się na konferencję.

Organizatorem konferencji jest firma Gemius SA (www.gemius.pl), lider w dziedzinie badań internetu w Europie Środkowo-Wschodniej. Patronat nad wydarzeniem objęło Interactive Advertising Bureau (IAB). Mail.ru - największy rosyjski portal - jest głównym patronem internetowym konferencji. Patronami medialnymi są: Wirtualna Polska, Onet.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Marketing and More, interaktywna platforma Ipla, Interaktywnie.com, Wirtualne Media, Mediarun.pl, Money.pl, Polsat News, Nowoczesna Firma, Internet Standard (Polska), Hotnews.ro, Intact (Rumunia), UBP (Ukraina), Lrytas (Litwa), Origo (Węgry), Delfi (Łotwa) Zoznam (Słowacja), Central European Media and Publishing (Czechy) oraz RBK (Rosja). Konferencję wspiera firma AdOcean.

internet, konferencja, gemius, iab
Czytaj także
Polecane galerie