Mapa ,,suszarek" w nowym SpeedAlarmie

Mapa ,,suszarek" w nowym SpeedAlarmie

Z początkiem tygodnia wydana została aktualizacja aplikacji SpeedAlarm na platformy Android, Windows Mobile i Symbian. W najnowszej wersji programu wprowadzono funkcję zgłaszania zagrożeń przez mapę. Do tej pory, zgłoszenie można było wysłać jedynie mijając zagrożenie z włączoną wcześniej aplikacją.

 

Dzięki mapie, kierowca będzie mógł zgłosić zauważoną kontrolę radarową lub inne zagrożenie w dowolnym momencie - na przykład po dojechaniu do celu. Nowe rozwiązanie pozwoli wysyłać zgłoszenia wszystkim użytkownikom, którzy chcą ostrzec innych o zauważonym zagrożeniu ale nie mieli w czasie jazdy włączonej aplikacji SpeedAlarm. Dzięki temu, do systemu trafiać będzie jeszcze więcej informacji o kontrolach radarowych i zagrożeniach na drogach. Na mapie można również obejrzeć lokalizacje wszystkich aktualnie zgłoszonych przez innych
kierowców zagrożeń w okolicy. Aby zainstalować nową wersję SpeedAlarm, należy zaakceptować opublikowaną aktualizację w samej aplikacji lub pobrać nową aplikację ze strony http://www.speedalarm.pl lub marketu. W przygotowaniu jest również nowa wersja aplikacji z mapą na iPhone.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie