Mio ogłasza premierę modelu Moov V780, zwycięzcy konkursu 2010 iF Design Award

Mio ogłasza premierę modelu Moov V780, zwycięzcy konkursu 2010 iF Design Award

Mio, jeden z wiodących producentów urządzeń GPS, ogłosiło dzisiaj premierę Mio Moov V780. Urządzenie zapewnienia wysokiej jakości nawigację, rozrywkę oraz możliwość korzystania z Internetu. To wszystko dzięki: 7'' płaskiemu szerokiemu ekranowi, wielokrotnie nagradzanemu oprogramowaniu nawigacyjnemu Mio Spirit, możliwościom multimedialnym HD, oraz tunerowi telewizji cyfrowej. Wyjątkowe połączenie trzech funkcjonalności wpisuje się w dzisiejszy styl życia użytkowników telefonów komórkowych.

Aby dowiedzieć się więcej o premierze, zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mio na targach CeBIT w Hanowerze, w Sali 17, Stand B11 (Business Center), Pokój 8, lub odwiedzenia targów wirtualnych Mio CeBIT Virtual Tradeshow (http://www.mio.com/miocebit2010).
 
Wyjątkowy design
,,Mio jest zaszczycone przyznaniem nagrody 2010 iF Design Award za Moov V780. Pomoc ludziom w doświadczaniu i odkrywaniu świata w bardziej swobodny i przystępny sposób jest jedną z głównych wartości naszej marki. Moov V780 pozwala nam tę wizję realizować" - powiedział Billy Ho, Prezydent Mio Technology.


Mio Moov V780 łączy w jednym urządzeniu: wyjątkowy design, 7'' ekran o wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz multimediów oraz mobilne narzędzie do łączenia się z Internetem. Unikalny design to również specjalne etui z wbudowaną klawiaturą. Jednocześnie pełni ono funkcję podstawy. Dzięki temu użytkownik może pisać na płaskiej powierzchni, podczas gdy ekran jest wygodnie ukierunkowany (nachylony) aby poprawić widoczność.

Niekonwencjonalny sposób myślenia, jaki towarzyszył twórcom designu Mio Moov V780 wywołał taki oto komentarz Ralpha Wiefmanna, Managing Director iF International Forum Design GmbH: ,,Pomoc w wykonywaniu zwrotów na drodze to podstawowa funkcja każdego urządzenia do nawigacji. Sposób w jaki zaprojektowano nowy produkt Mio to swoisty zwrot w designie urządzeń mobilnych, dzięki czemu nawigacja nie tylko staje się kluczową funkcją, ale też wyrazem stylu życia. W ten sposób Mio przełożyło ducha funkcji na design urządzenia.

Łączność w drodze
W szybko poruszającym się świecie, dobrze jest być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, a także z biurem. Moov V780 daje użytkownikom narzędzia do komunikacji wszędzie bez względu na aktualne miejsce pobytu. Możliwość surfowania po stronach internetowych oraz prowadzenia korespondencji dzięki bezprzewodowemu Internetowi, 3G, WiMax, daje użytkownikowi Moov V780 wolność w komunikowaniu się.

Rozrywka w drodze
Bez względu na to, czy jedziesz na wakacje czy też pokonujesz codzienną drogę do pracy, Moov V780 został zaprojektowany tak aby dostarczyć użytkownikom najlepszych wrażeń. Zintegrowanany tuner telewizji cyfrowej pozwala na oglądanie telewizji, podczas gdy wysokiej jakości wyświetlacz i głośniki pomagają użytkownikom ,,zanurzyć" się w piękno zdjęć i odtwarzanych filmów oraz muzyki. Połączenie V780 z właściwą telewizją umożliwia oglądanie wysokiej rozdzielczości filmów i video na jeszcze większym ekranie.

Nawigacja w drodze
Użytkownicy aby znaleźć użyteczne miejsca (POI) nie będą musieli sięgać po mapę lub łączyć się z Internetem. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz inteligentnej funkcji wyszukiwania użytecznych miejsc (POI) Spirit jest wszystkim, czego potrzebuje użytkownik, aby dotrzeć do celu.

Specyfikacja techniczna
Specyfikacja produktów różnić się będzie w zależności od rynku. Szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne w lokalnych biurach Mio.

Mio Moov V780

Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głebokość) 204 × 111 × 14.6mm
Waga 445g
Prędkość procesora CPU  600 MHz
Pamięć / ROM 4GB - 8GB
Pamięć / RAM 512MB+
Memory Slot /wejście do pamięci MicroSD, up to 32GB
GPS Chipset u-blox modół
Wyświetlacz 6.95" TFT LCD z dotykowym ekranem
Rozdzielczość 800 x 480 pikseli (WVGA)
Typ baterii  Polymerowa bateria wielokrotnego ładowania
Wydajność baterii  2300 mAh
USB Tak (Mini USB 2.0)
Głośniki  Tak

#  #  #

Mio Technology -- informacje
Mio Technology projektuje i sprzedaje urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług mobilnych. Firma powstała w maju 2002 roku, obecnie działa na Tajwanie, w Chinach, Europie, Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Korei Południowej. Mio Technology zatrudnia ponad 1500 osób na całym świecie, a swoje produkty oferuje w niemal 50 krajach. Firma dysponuje szeroką gamą mobilnych produktów do nawigacji, włączając systemy nawigacji samochodowej, handheldy, telefony oraz urządzenia GPS PDA. Wszystkie zaprojektowane z myślą o eksplorowaniu oraz odkrywaniu świata. Obecnie Mio Technology jest liderem sprzedaży urządzeń GPS w regionie Europy Środkowo - Wschodniej*.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie