mob.pl - Twoja własna strona mobilna

mob.pl - Twoja własna strona mobilna

Chciałbyś stworzyć stronę internetową, która czytelna będzie na małych ekranach PDA i telefonów komórkowych, ale za bardzo nie Wiesz jak się do tego zabrać? Teraz powstała usługa, która jest Cię w stanie w tym wyręczyć. Mowa o mob.pl - serwisie oddającym do dyspozycji generator mobilnych stron. Oto oficjalny komunikat autorów tej witryny:

,,... Po długim oczekiwaniu oficjalnie z wersją Beta!!! Od tej chwili możesz zacząć testować serwis mob.pl. Dostęp do serwisu znajduje się pod adresem http://tnij.org/mobpl. Możesz założyć wiele kont z których każdy ma możliwość zaprojektowania trzech stron mobilnych..."

 


,,... Oprócz tego dostępny jest katalog stron mobilnych do którego można dodać swoja stronę w wersji light. Chwilowo mechanizm wymaga interwencji moderatora, dlatego publikacja trwa dłużej. Docelowo, system będzie automatycznie sprawdzał stronę która ma zostać dodana do katalogu przez walidatora.

Dla ułatwienia zgłaszania wszelkich uwag, zastrzeżeń oraz niespójności, prosimy o dodawanie sugestii przez SUGESTERa (jego zakładka jest widoczna na każdej podstronie serwisu po prawej stronie ekranu). Znacząco ułatwi to nam prace i podgląd uwag innych użytkowników. Drugą możliwością kontaktu jest wysyłanie maila na adres beta@mob.pl.

Najważniejszym elementem naszego portalu jest generator stron mobilnych. Przetestuj stworzone przez Ciebie i innych serwisy i poinformuj nas o wszelkich niedogodnościach jakie napotkasz na swej drodze. Cenna byłaby informacja na temat modelu telefonu jaki posiadasz, oraz jakiej przeglądarki używasz.

Dodatkowym modułem jaki jest obecnie na etapie testów to automatyczne generowanie faktur za założone mobilne portale. Za każdym razem gdy stworzysz stronę na Twoją skrzynkę wysłany zostanie dokument. Bez obaw, niczego nie musisz opłacać, choć gdybyś chciał wspomóc nas finansowo nie widzimy przeszkód ;).

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i śledzić nasze poczynania - zapraszamy na stronę mobpl.blip.pl.

Życzymy owocnego testowania
Mob.pl Team

PS. A gdybyś nie miał pomysłu na życzenia świąteczne - może stworzysz sam lub skorzystasz z mobilnej kartki, tutaj jeden z przykładów: http://mob.pl/swiateczna ..."

 

Na temat mob.pl można nie tylko poczytać ale i posłuchać -  2 listopada autorzy serwisu byli gośćmi programu Tracić Myszką w Radiu Szczecin. Podcast pobierać można z witryny Myszka.org

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie