MOBILKING dementuje: Manifest Grudniowy to nie my!

MOBILKING dementuje: Manifest Grudniowy to nie my!

Akcja krytykująca komercjalizację Bożego Narodzenia nie ma nic wspólnego z operatorem komórkowym.

Operator zaprzecza domysłom, jakoby akcja skierowana przeciwko komercjalizacji okresu przedświątecznego była kolejnym elementem kampanii marketingowej MOBILKING. Takie zarzuty pojawiały się m.in. w internecie w związku z uruchomieniem przez operatora dla Prawdziwych Facetów gry ,,Świąteczna gorączka" (www.grymobilking.pl). Gra wyśmiewa komercjalizację świąt, która coraz bardziej spycha ich prawdziwy charakter na drugi plan. Informujemy, że to nie MOBILKING stoi za szlachetną ideą ,,Manifestu Grudniowego".

Jednocześnie chcielibyśmy wyrazić nasze pełne poparcie dla wspaniałego pomysłu i inicjatywy młodych internautów z Wrocławia. Już wkrótce MOBILKING przedstawi własną odpowiedź i propozycję radzenia sobie z przeliczaniem pięknej świątecznej tradycji na pieniądze, co tak mocno doskwiera autorom protestu. Zaznaczam, że nasza odpowiedź nie będzie kolejną ,,wyjątkowo" atrakcyjną ofertą czy też promocją. MOBILKING szanuje czas i pieniądze naszych klientów - zawsze oferujemy najbardziej atrakcyjne produkty. Już niebawem poinformujemy Państwa o szczegółach planowanych przez nas działań.

Z wyrazami szacunku,

Jarosław Czerka
Dyrektor Zarządzający MOBILKING

telekomunikacja, święta, telefonia komórkowa, dementi, mobilking
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
2008-11-20 12:58
Hmmm sam już nie wiem jak to jest z tym Manifestem. Czy to Mobilking, czy jakaś rzeczywiście spontaniczna akcja internautow, niby Mobilking zdementował, ale kto to może wiedzieć jak jest naprawdę???...ciekawe jak będzie wyglądać ta odpowiedź, o której piszą