Mobilna aplikacja PKO BP dla BlackBerry jeszcze w tym tygodniu

Mobilna aplikacja PKO BP dla BlackBerry jeszcze w tym tygodniu

Jeszcze w tym tygodniu użytkownicy smartfonów BlackBerry będą mieli możliwość skorzystania z najnowszej mobilnej aplikacji PKO Banku Polskiego - IKO.

Informację tę przekazali przedstawiciele banku podczas dzisiejszej konferencji Mobile Banking. Dla przypomnienia:

Wśród możliwości programu odnajdziemy również opcję wykonywania przelewu gotówki z wykorzystaniem jedynie numeru komórkowego odbiorcy (bez znajomości numeru konta), płatności przy zakupach internetowych oraz tworzenie czeków, które pozwolą nam na płatność w sklepie czy internecie nawet bez posiadania przy sobie telefonu (do potwierdzenia stosuje się dziewięciocyfrowy numer czeku).

PKO IKO umożliwi nam także na sprawdzanie stanu naszego konta bankowego, dostęp do historii transakcji oraz wyszukiwanie bankomatów znajdujących się w naszej okolicy.

Nie wiadomo jeszcze, dla jakich dokładnie urządzeń przeznaczone zostanie pierwsze wydanie aplikacji IKO - pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na jego premierę.

Uwaga: Powyższa grafika jest stworzona przez nas i może nie mieć większego związku z finalną wersją aplikacji dla BlackBerry. Nie należy także sugerować się nią w kwestii dostępności aplikacji.

via: jestem.mobi (Facebook)

nadesłał: Taziff (Twitter)

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie