Momail i FlexMail usprawniają Windows Mobile

Momail i FlexMail usprawniają Windows Mobile

Technologia opatentowana przez Momail zmniejsza objętość emaili i załączników nawet o 99,9%

Współpraca serwisów Momail i FlexMail pozwoliła na znaczne ułatwienie konfiguracji i obsługi poczty elektronicznej w urządzeniach z systemem Windows Mobile oraz na korzystanie z dodatkowych możliwości takich, jak technologia push czy usprawnione zarządzanie folderami. Równoczesne wykorzystanie Momaila do ściągania poczty z wielu skrzynek oraz FlexMaila jako czytnika poczty ułatwia skonfigurowanie i korzystanie z mobilnej poczty elektronicznej. Użytkownicy Momaila mogą korzystać z technologii push ze wszystkimi skrzynkami email - w tym także z tak popularnymi, jak Fotka, Interia, O2, Onet, Wirtualna Polska, a także Hotmail, Gmail i Yahoo! Mail.


Technologia opatentowana przez firmę Momail umożliwia automatyczną optymalizację wszystkich emaili i załączników zmniejszając ich objętość nawet o 99,9%, dzięki czemu ściąganie emaili jest znacznie szybsze i tańsze. Ponadto serwis Momail jest wyposażony w światowej klasy ochronę antyspamową i antywirusową. Natomiast FlexMail umożliwia spersonalizowanie skrzynki pocztowej w sposób znacznie bardziej wyrafinowany, niż pozwala na to standardowa usługa Messaging.

,,Nasza współpraca z FlexMail umożliwia użytkownikom przenośnych urządzeń wyposażonych w oprogramowanie Windows dużo łatwiejsze, bardziej funkcjonalne i ekonomiczne korzystanie z mobilnego emaila" - powiedział Roger Grönberg, prezes firmy Momail.

,,Dzięki współpracy z firmą Momail udało się zoptymalizować i poprawić sprawność poczty elektronicznej do poziomu, który jest nieosiągalny na innych platformach. Momail stworzył unikatową usługę. Jesteśmy dumni z możliwości współpracy korzystania z niej" - uzupełnił Alex Kac prezes i założyciel WebIS.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie