Monika Olejnik pobiegła wokół PKiN [GALERIA]

Monika Olejnik pobiegła wokół PKiN

ac">fot: PAP/Radek Pietruszka zobacz całą galerię-Biegło się cudownie. W końcu czego się nie robi dla Michała Listkiewicza, żeby go nie było - powiedziała dziennikarka Monika Olejnik po biegu dookoła Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bieg to wynik przegranego zakładu z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim o to, czy Michał Listkiewicz zostanie ponownie prezesem PZPN.

Mirosław Drzewiecki założył się z Moniką Olejnik o to, że Michał Listkiewicz nie zostanie ponownie prezesem PZPN. Stawką było okrążenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. I choć dziennikarka zakład przegrała, zachowała się honorowo i rano stawiła się pod Pałacem.

ZOBACZ:

Na miejscu czekał już Mirosław Drzewiecki. Dla kibiców przygotował nawet ciepłe napoje i swój ulubiony przysmak - chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Po biegu wręczył Monice Olejnik bukiet czerwonych róż. Dziennikarka dostała też miniaturkę Pałacu.

 

 

mirosław michał drzewiecki, drzewiecki, monika olejnik, pkin, bieg
PAP
Czytaj także
Polecane galerie
olej nic..
87.205.82.* 2008-11-23 10:09
Zastanawiam się czy ktoś policzył ile kroków zrobiła p.Olejnik podczas tego biegu albo ile razy spojrzała w prawo lub w lewo czy też może uśmiechnęła się do........
malllgosia
78.8.20.* 2008-11-21 04:02
Olejnik używa służbowego auta do celów prywatnych ? Zrobili wiochę żeby tylko się pokazać . Załosne . Takimi własnie sprawami zajmuje się minister . Weż się nierobie za PZPN i inne podobne korupcje a nie ośmieszasz swoim zachowaniem urząd . Spotkaj się prywatnie z tą szpetotą na pół litrze .
Michał_Lis
85.222.34.* 2008-11-20 23:12
A może następny zakład - o kaczorów . Bdyby ich wykopano więcej ludzi było by zadowolonych.