MOSCHINO stylizuje akcesoria do Samsung GALAXY Note 3

MOSCHINO stylizuje akcesoria do Samsung GALAXY Note 3

Posiadanie nowoczesnego telefonu to dla wielbicieli mody i znawców dobrego stylu podstawa. Jednak nawet najbardziej rozwinięta technologia potrzebuje odpowiedniej, stylowej oprawy. Samsung sięgnął do świata mody - z okazji jubileuszu kultowej marki MOSCHINO, powstały wyróżniające się akcesoria do telefonu Samsung GALAXY Note 3, które podbiją ulice wielkich miast.

 

Ekskluzywna i wyjątkowa, barwna i prowokująca, taka jest marka MOSCHINO, którą na całym świecie znają i cenią setki tysięcy osób. Od 21 września br. MOSCHINO oficjalnie rozpoczęła współpracę z Samsung i ubiera już nie tylko gwiazdy i wielbicieli luksusowej mody, ale także... ikonę technologicznego stylu - Samsung GALAXY Note 3. Ultranowoczesny, nieszablonowy smartfon, dzięki akcesoriom od MOSCHINO stanie się nie tylko niezbędnym elementem codziennego życia, ale także wyjątkowym dodatkiem do każdej, nawet najbardziej niezwykłej kreacji.

moschino-love-005-set-all.jpg


Marka MOSCHINO zawsze sięga po nieszablonowe, nieco prowokacyjne pomysły. Włoski dom mody proponuje miękką, teksturowaną obudowę z delikatnymi przeszyciami przywołującą na myśl ponadczasową stylistykę klasycznych notatników. Dodatkowo, na tylnej obudowie znalazły się wielkie złote litery - logo marki, które podkreślają jej ekscentryczny charakter. To jednak nie jedyna propozycja, jaką przygotowała MOSCHINO. Powrót do klasyki, z lekką nutką szaleństwa - włoski dom mody proponuje też białe obudowy, na których znalazły się wielkie kolorowe serca - rozpoznawalny, nieodłączny element ich historii.

moschino-peace-004-dynamic-white.jpg


Kolekcja linii akcesoriów MOSCHINO dla Samsung GALAXY Note 3 będzie dostępna na całym świecie w najlepszych butikach oferujących luksusowe marki odzieżowe, wraz z wejściem do sprzedaży kolekcji wiosenno-letnich 2014*.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie