Motorola MC45 dla pracowników terenowych z WM 6.5

Motorola MC45 dla pracowników terenowych z WM 6.5

Kiedy większość z nas chyba zapomniała już co to Windows Mobile 6.5, Motorola postanowiła wypuścić urządzenie MC45, pracujące pod kontrolą tego leciwego już systemu. Przypomnijmy że Microsoft wcale nie uśmiercił tej edycji okienek - żyje ona właśnie w celu, aby móc tworzyć oparte na niej rozwiązania korporacyjne. Oto komunikat prasowy poświęcony premierze tego urządzenia..."... SCHAUMBURG, Illinois, Stany Zjednoczone - 27 lutego 2013 r. - Firma Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), zaprezentowała nowy komputer mobilny MC45 . To niedrogie i niewielkie urządzenie, obsługujące łączność bezprzewodową w standardach WLAN i WAN, przeznaczone jest do użytku przez pracowników terenowych z firm różnej wielkości z branż takich jak usługi i sprzedaż terenowa, a także transport i logistyka. MC45 znajdzie zastosowanie w takich obszarach jak zarządzanie relacjami z klientami (CRM), wprowadzanie zamówień sprzedaży, zarządzanie zapasami, potwierdzanie dostaw, bezpośrednie dostawy do sklepów (DSD) oraz ewidencjonowanie tras .

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Komputer mobilny Motorola MC45, zaprojektowany z myślą o automatyzacji procesów biznesowych w terenie
  • Ten wytrzymały i ergonomiczny model oferuje bezprzewodową łączność LAN (802.11 a/b/g) i WAN (3.5G HSDPA, głos/dane).
  • MC45 wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 3,2", klawiaturę numeryczną oraz wytrzymałą baterię, która wystarcza na całą zmianę pracy użytkownika.
  • Komputer wyposażony został w wydajny skaner laserowy z opatentowaną technologią Adaptive Scanning do intensywnego skanowania danych, ekran dotykowy do rejestrowania podpisów, a także kolorowy aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć i odczytywanie kodów kreskowych 1D/2D.
  • MC45 to, obok niedawno wprowadzonych komputera mobilnego MC67 EDA i tabletu ET1 WAN , kolejny model Motoroli w ofercie mobilnych urządzeń WAN klasy korporacyjnej.
  • MC45 wykorzystuje platformę programistyczną Motorola RhoMobile Suite , która synchronizuje dane i może być wykorzystywana w środowiskach z dostępem lub bez dostępu do sieci. Oprogramowanie pozwala wdrażać raz napisane aplikacje zarówno na urządzeniach z systemem Windows Embedded Handheld(TM), jak i Android.
  • Model dostępny jest w komplecie z programem serwisowym Motorola Service from the Start with Comprehensive Coverage , który zapewnia ochronę przed zwykłym zużyciem, a także przypadkowym uszkodzeniem komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, i pozwala użytkującym firmom znacznie ograniczyć nieprzewidziane wydatki na naprawy.

 

 


WYPOWIEDŹ:

Girish Rishi, wiceprezes ds. rozwiązań korporacyjnych, Motorola Solutions

,,Motorola MC45 to niedrogie urządzenie będące idealnym rozwiązaniem dla pracowników mobilnych. Model wykorzystuje opracowane przez Motorolę technologie mobilnego przetwarzania danych. Jest niezawodnym, wysokiej jakości urządzeniem mobilnym dającym użytkownikom dostęp do podstawowych funkcji".

Informacje o firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem "MSI". Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com . Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym ..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie