Motorola MILESTONE(TM) XT720 dotarła do Polski

Motorola MILESTONE(TM) XT720 dotarła do Polski

Najnowszy telefon firmy Motorola wyróżniający się smukłym kształtem oraz 8 megapikselowym aparatem z ksenonową lampą błyskową jest już dostępny w Polsce.
Warszawa, - 4 sierpień, 2010 - Motorola wprowadza na polski rynek nowy model telefonu Milestone(TM) XT720, zbudowany na Androidzie (TM) - jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, jako pierwszy wyposażony w ksenonową lampę błyskową. 
Możliwość wyświetlania filmów w rozdzielczości HD to dodatkowa zaleta nowego Milestona XT720.


,,Użytkownicy, którzy prowadzą aktywny styl życia oczekują od smartfona najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych funkcjonalności. To wszystko odnajdą w MILESTONE XT720" - powiedział Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael.

,,XT720 jest kolejnym krokiem Motoroli w kierunku wyeliminowania ograniczeń w komunikacji poprzez rozbudowę funkcjonalności i stworzenie większej możliwości korzystania z multimediów w podróży." - dodał Kamil Tuma.

Najważniejsze cechy Motoroli MILESTONE XT720:
  • System operacyjny Android 2.1
  • 3,7-calowy ekran WVGA (480X854) umożliwiający przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów oraz zdjęć w najwyższej jakości, a nawet granie w gry komputerowe
  • 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową
  • 10-ciokrotny zoom cyfrowy  
  • Kamera HD o rozdzielczości 720p.
  • Funkcja inteligentnego robienia zdjęć zawierająca: opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcję efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakość obrazu
  • Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI (TM)): kabel HDMI (w zestawie) umożliwiający oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
  • Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB
  • Obsługa do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie
  • Możliwość spersonalizowania do pięciu ekranów ze stroną domową

Dodatkowe funkcjonalności i aplikacje:

Pakiet mobilnych aplikacji Google (TM), tj. Google Search (TM), Google Maps (TM), Gmail (TM) i YouTube (TM) 
Aplikacja nawigacyjna - Motorola MOTONAV (60-dniowa wersja testowa).
Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu
Dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market (TM) i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.


DostępnośćMotorola MIELSTONE XT720 będzie dostępna w Polsce od sierpnia 2010 roku w sprzedaży detalicznej. Szczegóły oferty dostępne na stronie Motorola Polska.

Cena detaliczna MILESTONE XT720 bez abonamentu wynosi ok. 2200 PLN.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Motoroli.

Więcej na temat urządzenia można dowiedzieć się na stronie YouTube(TM) lub na www.motorola.com/milestoneXT720. Zdjęcia produktowe oraz pełna specyfikacja telefonu dostępne są pod adresem: http://www.motorola.com/mediacenter.


O Motoroli

Motorola jest znana na całym świecie z innowacyjności w dziedzinie telekomunikacji. Firma koncentruje się na rozwoju sposobów globalnej komunikacji. Od szerokopasmowej infrastruktury komunikacyjnej, poprzez korporacyjne rozwiązania mobilne oraz rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa publicznego, aż po urządzenia mobilne i transmisję obrazu wysokiej rozdzielczości. Motorola jest liderem w kolejnej fali innowacji, które pozwalają ludziom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom rządowym na lepszą komunikację
i większą mobilność. W 2009 roku wartość sprzedaży Motoroli (NYSE: MOT) osiągnęła poziom 22 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.motorola.com.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie