Motorola pokazuje drugą generację Moto E

Motorola pokazuje drugą generację Moto E

W pierwszej połowie lutego  pisaliśmy  o wycieku specyfikacji Moto E drugiej generacji i przewidywaliśmy, że stosunkowo niedługo powinna nastąpić oficjalna premiera. Po upływie ponad dwóch tygodni producent w końcu zdecydował się oficjalnie pokazać światu swoje nowe urządzenie. Potwierdziła się większość informacji z wycieku, ale niestety nie wszystkie.
 
 
Jak donosi portal  The Verge , praktycznie jedyną informacją, która okazała się nie prawdziwa była cena - telefon ma kosztować 150 $, a nie jedynie 100 $ jak wynikałoby z wycieku. Pozostałe dane (ekran, ilość RAMu i wbudowanej pamięci, etc.) się zgadzają. Uzupełniono też braki - bateria będzie miała pojemność 2390 mAh, a procesor to Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz. 

Dowiedzieliśmy się też, że w nowym modelu będzie można wymieniać jedynie ramkę (producent ma oferować ją w sześciu różnych kolorach), a do Androida zostaną dodane funkcje Active Display oraz Quick Capture znane z Moto X (które, co ciekawe, nie są wspierane na droższej Moto G).

Nowa Moto E trafiła do sklepów w 40 krajach kilka dni temu Niestety, nie podano ich listy. Jednak nie widziałem jej w ofercie żadnego z naszych sklepów, więc Polski zapewne wśród tej początkowej czterdziestki nie było.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie