Motorola Quench z nakładką Motoblur

Motorola Quench z nakładką Motoblur

Telefon QUENCH z nakładką MOTOBLUR agreguje wiadomości, powiadomienia i kontakty oraz ułatwia dostęp do serwisów społecznościowych. Obsługa telefonu jest wygodniejsza dzięki dotykowej klawiaturze QWERTY oraz nawigacyjnemu panelowi dotykowemu.

 

Motorola Inc. po raz pierwszy zaprezentowała telefon QUENCH z systemem Android i nakładką MOTOBLUR, która synchronizuje i organizuje napływające wiadomości i kontakty w taki sposób, aby umożliwić utrzymanie kontaktu w ciągłym ruchu. Elegancki projekt ekranu dotykowego QUENCH-a połączony z doskonałymi opcjami nawigacyjnymi, panelem dotykowym z funkcją ,,pinch and zoom" oraz obsługa Adobe Flash Lite, czynią przeglądanie stron internetowych na 3,1 calowym ekranie wysokiej rozdzielczości wyjątkową przyjemnością. Telefon Motorola QUENCH(TM) będzie dostępny począwszy od pierwszego kwartału 2010. W Stanach Zjednoczonych będzie nazywał się CLIQ XT(TM) i będzie dostępny od przyszłego miesiąca wyłącznie w sieci T-Mobile USA. Jest to ósme urządzenie z systemem Android wprowadzone przez Motorolę na światowy rynek.

,,Rozszerzając portfolio produktów Motoroli z systemem Android, jesteśmy zobowiązani lepiej spełniać oczekiwania, jakie konsumenci mają wobec swoich kieszonkowych urządzeń" -- powiedział Sanjay Jha, współprezes i dyrektor generalny firmy Motorola Motorola Mobile Devices and Home business. ,,Model QUENCH z nakładką MOTOBLUR korzysta z dziedzictwa stylistyki Motoroli. Jednocześnie zachowuje wyraźną różnicę w stosunku do innych telefonów z Androidem, zapewniając użytkownikom łatwiejszą komunikację, lepszy dostęp do zasobów sieci i więcej muzyki."

MOTOBLUR to usługa polegająca na dostarczaniu treści dla urządzeń z systemem Android przygotowana przez Motorolę po to, by uczynić telefony bardziej osobistymi i ,,sprytnymi społecznościowo". Jest to pierwsze rozwiązanie pozwalające synchronizować kontakty, posty, wiadomości, zdjęcia i wiele więcej - ze źródeł, takich jak Facebook(R), MySpace, Twitter(R), Gmail(TM), służbowy i prywatny e-mail oraz Last.FM - i automatycznie dostarczać je na główny ekran. Treść jest prezentowana w łatwy do zarządzania sposób.

Telefon QUENCH to połączenie nakładki MOTOBLUR, wygodnego wzornictwa oraz nowej funkcji Swype, pozwalającej odpowiadać na wiadomości i wprowadzać tekst łatwiej niż kiedykolwiek. Wszystko to razem sprawia, że komunikacja staje się prostsza. Dzięki MOTOBLUR wszelkie wydarzenia, wiadomości, aktualności są bardziej dostępne -- można je łatwo przeglądać i łatwo na nie odpowiadać na w pełni konfigurowalnym ekranie głównym. Informacje kontaktowe, takie, jak adresy e-mail, zdjęcia profilu i numery telefonów są automatycznie synchronizowane przy każdej zmianie danych źródłowych, więc nie ma potrzeby ich ręcznej aktualizacji.

QUENCH pozwala przeglądać strony WWW na pełnym ekranie dotykowym przy użyciu funkcji ,,pinch and zoom". Nawigacja jest rozszerzona o przedni, centralnie usytuowany panel dotykowy, który pozwala łatwiej i bardziej intuicyjne surfować po sieci. Adobe Flash Lite umożliwia oglądanie treści multimedialnych takich, jak bannery i filmy oraz wyświetlanie ich na pełnym 3,1 calowym ekranie wysokiej rozdzielczości.

Nowy, innowacyjny odtwarzacz multimediów nie tylko daje dostęp do internetu, ale także do sieci społecznościowych. QUENCH łączy Cię z Twoją muzyką poprzez nowy styl odtwarzacza multimediów, który pozwala natychmiastowo kupować i pobierać muzykę ze sklepów internetowych, dzięki integracji odtwarzacza z takimi serwisami, jak TuneWiki, SoundHound, GoTV czy YouTube(TM). Funkcja wyszukiwania muzyki sprawia, że łatwo odnaleźć ulubione piosenki, a synchronizacja tekstów z muzyką czyni uczenie się piosenek łatwiejszym niż wcześniej, niezależnie od wybranego języka. Podziel się swoimi ulubionymi utworami, odkryj nowe2, odnajdź teksty, oglądaj filmy i słuchaj radia FM.

QUENCH zapewnia doskonałą jakość rozmów dzięki zastosowaniu dwóch mikrofonów oraz techniki redukcji szumów CRYSTAL TALK. Dzięki 5 Mpx aparatowi wyposażonemu w autofokus flesz LED zdjęcia robione przez QUENCH-a wyróżniają się doskonałą jakością oraz krystalicznie czystymi barwami. Wyszukiwanie informacji w Internecie lub w pamięci urządzenia jest jeszcze łatwiejsze dzięki wyszukiwaniu głosowemu (tylko w języku angielskim).

Wystarczy powiedzieć, czego się szuka, a QUENCH sam odnajdzie odpowiedni kontakt, przedstawi wyniki wyszukiwania z Google(TM), bazując na lokalizacji urządzenia albo otworzy żądaną aplikację. Android Market (TM) zapewnia szybki dostęp do ponad 20 000 aplikacji i widgetów, które dają nieograniczone wręcz możliwości personalizacji urządzenia. Obsługa sieci 3G i Wi-Fi(R), wbudowany odbiornik aGPS oraz interface Bluetooth(R)1 A2DP czynią z QUENCH-a solidny Androidowy telefon.

Serwis MOTOBLUR zapewnia użytkownikom końcowym komfort i bezpieczeństwo, pozwalając na odzyskanie prywatnych danych oraz ich zdalne usunięcie w razie zgubienia urządzenia. Po uruchomieniu nowego telefonu z serwisem MOTOBLUR nazwa i hasło użytkownika przywracają Twoje kontakty, wiadomości i łączność do uprzednio skonfigurowanych sieci i serwerów pocztowych. Dodatkowo, dzięki zdalnym aktualizacjom, Motorola ma możliwość ulepszania dostępnych funkcji telefonu oraz dodawania nowych, co niewątpliwie wpłynie na satysfakcję użytkowników telefonu.

Dostępność
QUENCH z nakładką MOTOBLUR będzie dostępny w kilku regionach na całym świecie począwszy od pierwszego kwartału 2010. W Stanach Zjednoczonych urządzenie nosi nazwę CLIQ XT z nakładką MOTOBLUR i będzie dostępne wyłącznie w sieci T-Mobile USA począwszy od następnego miesiąca.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie